Як налаштувати мережу через блютуз.

Щоб налаштувати підключення ноутбука до інтернету, використовуючи мобільний телефон, можна скористатися мережею BlueTooth. Це позбавить вас від необхідності виконувати кабельне підключення телефону до мобільного ПК.
Інструкція
1
Є дві необхідні умови для здійснення поставленого завдання: наявність у ноутбука BlueTooth-адаптера і можливість використання телефону як модем. Спочатку налаштуйте інтернет на мобільному телефоні. Переконайтеся в тому, що з'єднання працює.
2
Встановіть відповідні драйвери для BlueTooth-адаптера ноутбука. Іноді, щоб використовувати цей канал для підключення до інтернету, необхідна наявність певних драйверів. Тепер виберіть програму, за допомогою якої ви будете синхронізувати ноутбук з мобільним телефоном. Краще використовувати рекомендовані виробником утиліти, наприклад PC Suite.
3
Встановіть цей додаток на ноутбук. Увімкніть функцію BlueTooth на телефоні. Активуйте видимість пристрою для іншого обладнання. Відкрийте панель управління на ноутбуці і перейдіть в меню «Мережа та інтернет». Виберіть пункт «Додавання бездротового пристрою в мережу». Зачекайте, поки ваш мобільний телефон з'явиться в списку доступних пристроїв. Виділіть значок телефону та натисніть кнопку «Далі». Введіть простий пароль і повторіть його введення на телефоні, щоб прийняти параметри синхронізації.
4
Запустіть програму PC Suite і відкрийте меню «Управління підключеннями» після визначення вашого телефону утилітою. Натисніть кнопку «Налаштування». Виконайте настройку параметрів відкрився меню. Звичайно потрібно вказати логін, пароль і точку доступу. Натисніть кнопку «Зберегти».
5
У вікні, натисніть кнопку «Підключити» і дочекайтеся з'єднання з сервером. Після отримання доступу до інтернету просто згорніть вікно програми. Якщо ви закриєте утиліту PC Suite, з'єднання з інтернетом буде автоматично розірвана. Перевіряйте періодично рівень заряду акумулятора телефону, щоб уникнути небажаного відключення.