Як носити чоловіче кашне. Як правильно носити кашне.

Чоловіче кашне - це не тільки функціональний аксесуар, службовець для збереження тепла, а й модна деталь одягу, що підкреслює індивідуальність і привабливість чоловіка. Щоб створити чарівний образ, недостатньо придбати кашне. Необхідно вміти правильно його зав'язати. Ось кілька способів зав'язування шарфа.
Інструкція
1
Класичний фліп. Існує два варіанти цього способу: одинарний і подвійний. При одинарному фліпі накиньте на шию шарф, щоб два кінця були спереду, а потім візьміть один кінець і легким рухом руки перекиньте його за спину, знову-таки регулюючи затягнутість. При подвійному фліпі так же накиньте шарф на шию, візьміть обома руками звисаючі кінці, перекиньте їх назад, схрестіть за спиною і виведіть наперед. Не забудьте відкинути назад один кінець.
2
Вільний фліп. Ідеальний для довгих кашне. Візьміть шарф, обмотайте їм кілька разів шию і залиште кінці вільно звисати. Такий спосіб створює враження легкої недбалості і авантюризму.
3
Вузол «Аскот». Обмотайте шарф навколо шиї і зав'яжіть кінці спереду звичайним одинарним вузлом. Кінці можуть однієї або різної довжини. При бажанні вільні кінці шарфа можна відкинути назад для додаткового тепла.
4
вузол краватки. Найвідоміший для чоловіка спосіб зав'язування шарфа. Все тому, що техніка точнісінько повторює техніку зав'язування краватки. Зазвичай даними способом носять кашне поверх верхнього одягу: куртки, пальто і т.д.
5
хусткового вузол. Зауважте шарф на шиї звичайним одинарним вузлом і розправте його таким чином, щоб сам вузол не був видний. Що залишилися краю сховайте під одягом. Підходить до урочистих нарядам.
6
Французький вузол. Є найпопулярнішим в світі. Складіть вдвічі шарф по довжині, накиньте на шию і Протягніть в петлю, що вільні кінці. Затягніть вузол тугіше або залиште вільніше залежно від свого бажання. Французький вузол універсальний і підходить до будь-якого вбрання.
Корисна порада
Вибір способу, яким ви зав'яжіть свій шарф, залежить від вашого настрою і фантазії. Пробуйте, експериментуйте, придумуйте щось нове, і ви неодмінно створите свій унікальний і неповторний образ.
Походження слова « кашне » вказує на практичне значення цього аксесуара - в перекладі з французької це слово означає ховати ніс, укутуватися. Однак це не скасовує і декоративні функції як чоловічих, так і жіночих кашне . Тому, вибравши його з підходящої тканини, подбайте про різні варіанти його зав'язування.
Інструкція
1
Вузли для чоловічих кашне більш строгі і лаконічні, а отже і більш прості у виконанні. Складіть кашне навпіл. Накиньте на шию і обидва кінці протягнете в петлю, утворену на місці згину.
2
Для поєднання класичного зовнішнього вигляду і теплоти можна спорудити наступний вузол. Візуально розділіть шарф на три частини. Одну третину покладіть на праве плече, решті довжиною оберніть шию. Розправте кінці кашне так, щоб вони були паралельні, і приберіть їх під пальто. Комір при цьому може залишатися піднятим.
3
Наступний вузол добре виглядає з пальто з глибоким вирізом. Розташуйте кінці шарфа симетрично, правий зробивши на 7-10 см довша. Закиньте правий кінець кашне на лівий, проведіть внизу під ним і всуньте в петлю. Опустіть правий край вниз, залишивши що з'явилися складки біля основи вузла. Чіткіше сформуйте пальцями отримувані драпірування, а кінці кашне заправте під воріт пальто.
4
Жіночі кашне , як правило, використовуються більше для прикраси, а не з метою утеплення. Тому вузли на них більш хитромудрі. Для отримання квадратного вузла симетрично розташуйте рівні за довжиною кінці шарфа на плечах. Лівий кінець покладіть на правий, проведіть під ним і Протягніть в петлю. Потім опустіть, просмикніть під другим кінцем справа наліво і вставте в петлю. Залишилася довжину заправте під воріт назад, обвивши навколо шиї.
5
Якщо тканина досить тонка, можна зав'язати ковзний вузол. Оповте лівий кінець кашне навколо правого (описавши їм кут в 360 градусів) і Протягніть в отвір у ворота. Після цього просмикніть його в вийшла петлю. Потягнувши за цей кінець, ви можете послаблювати або затягувати вузол залежно від погоди і стилю костюма в цілому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0sCrnsffmeE
Корисна порада
Зі строгими костюмами, як правило, носять кашне неяскравих кольорів, однотонні або з дрібним набивним малюнком. У тих випадках, коли дотримання дрес-коду не обов'язково, можна дозволити собі шарфи самих різних контрастних відтінків, з великими візерунками (можливо, що повторюють мотиви національних візерунків).