Як зробити ангельські очі.

Неможливо встояти перед проханням, що супроводжується милим, наївним поглядом - поглядом ангельських очей. Якщо природа не нагородила вас такими, то ми не будемо чекати від неї милості, бо взяти їх наша задача, і самі створимо собі погляд гідний ангела.
Вам знадобиться
  • Контактні лінзи блакитного кольору
  • Пудра
  • Подводочний олівець
  • Грамотний макіяж
Інструкція
1
Ангельські глазки можна створити за допомогою різних хитрощів. Якщо згадати картини відомих живописців, то всі ангели, юні панянки, діти та інші ніжні створіння зображені з яскраво блакитними очима. За цим, для створення ангельських глазок, в першу чергу необхідно придбати контактні лінзи блакитного кольору.
2
Після того, як змінили колір очей, потрібно приступити до макіяжу. Вирівнюємо тон обличчя, області навколо очей робимо світлішими за допомогою пудри або білих тіней. На внутрішню частину нижньої повіки наносимо олівець - «Білий Каялу». Тіні необхідно наносити в три етапи - на рухому повіку блакитні, рожеві або персикові. Головне щоб колір не була яскравим, але мерехтливим. На верхню повіку необхідно нанести максимально світлі перламутрові тіні. Закінчити макіяж повік потрібно нанесенням білих тіней під лінією брів
3
. Наступним кроком буде нанесення тонкої синьою підводки за рівнем росту вій. Макіяж очей завершуємо нанесенням синьою туші для вій, яку можна нанести в два шари з припудриванием. Це зробить вії більш пухнастими. Щоб очі на обличчі виділялися максимально ефектно, відтінки рум'ян і помади потрібно вибрати більш світлі і природні. Для блондинок підійде нанесення рожевих рум'ян на вилиці, а брюнеткам персикові рум'яна по всій щоці. Губи, в даному випадку не акцентувати взагалі, можна нанести на них прозорий блиск.
Зверніть увагу
Кольорові контактні лінзи є одноразовими, тому не варто їх одягати вдруге.
Корисна порада
Чи не переборщіть з макіяжем, інакше це может провести зворотний ефект. І не забудьте потім змити всю цю косметику.