Як додати музику в презентацію Powerpoint. Як зробити музику в поверпоінте.

Microsoft Power Point являє собою одну з найбільш поширених програм для створення електронних презентацій. Вона дозволяє робити їх як «з нуля», так і з використанням готових шаблонів оформлення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички роботи з Microsoft PowerPoint.
Інструкція
1
Виберіть звукові файли, які потрібно додати до презентації, скопіюйте їх в папку, де вона знаходиться. Далі відкрийте файл презентації. Виберіть слайд, далі клацніть «Вставка», виберіть опцію «Мультимедіа», клацніть по команді «Аудіо».
2
Виберіть один з варіантів вставки звуку в презентацію. Для додавання заздалегідь підготовленого звукового файлу з комп'ютера клацніть по команді «Звук з файлу», далі вкажіть папку, де він знаходиться, і виберіть потрібний файл. Або клацніть по опції «Звук з організатора кліпів», виберіть відповідний кліп і клацніть по ньому.
3
Виконайте попереднє прослуховування звуку в презентації. Для цього клацніть по значку звукового файлу на слайді (у вигляді рупора). Перейдіть у розділ «Робота зі звуками», на вкладку «Параметри», далі виберіть групу «Відтворення» і клацніть по команді «Перегляд». Або двічі клацніть по значку звуку.
4
Налаштуйте відтворення звуку в презентації Power Point. При вставці звуку з'являється вікно, в якому необхідно вказати порядок програвання звуку - по клацанню миші або автоматично. При виборі другого варіанту звук буде одразу відтворюватися при показі даного слайда, а якщо на слайді містяться інші звукові ефекти, вони звучатимуть в першу чергу. Якщо обраний варіант «За клацання», тоді потрібно буде запустити відтворення звуку вручну. Якщо буде додано кілька звуків на один слайд, то вони будуть звучати в порядку їх додавання.
5
Налаштуйте безперервне відтворення звукового файлу при показі одного слайда. Клацніть по значку звуку. Перейдіть у розділ «Робота зі звуком», на вкладку «Параметр», виберіть «Параметри звуку» і встановіть прапорець біля опції «Безперервне відтворення».
6
Щоб звук відтворювався для всієї презентації, перейдіть на вкладку «Анімація», виберіть команду «Налаштування анімації». Далі виберіть пункт «Параметри ефектів». Перейдіть до групи «Зупинити відтворення", далі виберіть опцію «Після», а потім встановіть загальна кількість слайдів, при відтворенні яких програватиметься звуковий файл.
Зверніть увагу
Включена до складу офісного пакету Microsoft Office, програма Microsoft Office PowerPoint є простим в освоєнні і дуже потужним інструментом створення привабливих презентацій, що відповідають будь-яким вимогам. За допомогою презентації PowerPoint кожен при бажанні може організувати ефективний супровід свого виступу.