Як знизити рівень креатиніну в крові. Як зменшити креатинін.

Ніхто так не подбає про ваше здоров'я, як ви самі. Необхідно стежити за багатьма показниками, в тому числі і за рівнем креатиніну в крові, так як його підвищений вміст говорить про багатьох можливих захворюваннях. Знизити рівень креатиніну не важко, якщо знати причину його збільшення.
Інструкція
1
Креатинин утворюється в результаті скорочення м'язів і виводиться з організму з сечею. Підвищений рівень його в крові свідчить про неправильну роботу організму. Якщо підвищення креатиніну викликано хворобою, то знизити його рівень допоможе лише лікування самої причини. Захворювання нирок, м'язової системи, проблеми з щитовидною залозою - все це тягне за собою підвищення креатиніну. В таких випадках необхідно пройти обстеження у фахівця, який призначить лікування. Рівень креатиніну сам знизиться в міру одужання.
2
Бувають ситуації, коли підвищення креатиніну викликано не хворобою, а способом життя. Якщо ви вживаєте велику кількість м'яса, то рівень сам собою зростає. В таких ситуаціях обмежте себе в прийомі м'яса і побільше пийте мінеральної води. Намагайтеся внести в раціон харчування якомога більше фруктів і овочів.
3
Великі і часті фізичні навантаження також призводять до підвищення креатиніну в крові. В даному випадку також варто переглянути своє харчування. Так як організм зневоднюється, пийте в великих кількостях воду.
4
Існує спеціальна дієта, яка допоможе знизити креатинін, не залежно від його причин. По-перше, їжте більше фруктів. Особливо цитрусові, груші та гранати. По-друге, або виключіть м'ясо, або вживайте лише відварне. Як гарнір варите гречану кашу. Також слід повністю виключити білий хліб. При такому харчуванні вже через тиждень креатинин в крові прийде в норму.
5
Є народний засіб для відновлення рівня креатиніну в крові. Візьміть 6 столових ложок рису і на ніч залийте водою. На ранок відваріть цей рис і їжте. Протягом двох годин після сніданку нічого не можна їсти. При цьому повністю виключіть сіль з раціону. Через місяць такого прийому їжі, ваш рівень креатиніну прийде в норму без будь-яких медичних втручань.
6
Пам'ятайте, що здоров'я безцінне. Якщо ви помітили, що ваше самопочуття погіршується, а дієти не допомагають, то зверніться до лікаря. Можливо, справжня причина підвищення креатиніну серйозна і вимагає екстрених заходів.