Як створити новий поштовий ящик в Яндексі.

Яндекс на нинішній день є однією з найбільш популярних пошукових систем. Також він надає велику кількість сервісів, в число яких входить пошта. Як же завести поштовий ящик на Яндексі?
Інструкція
1
Для початку запустіть інтернет-браузер. Введіть в адресний рядок без лапок www.yandex.ru. Натисніть Enter. Ви перейдете на головну сторінку. У лівій частині сторінки знаходиться блок під назвою «Пошта». Натисніть на блакитну кнопку «Завести пошту».
2
Браузер перенесе вас на першу сторінку реєстрації. Тут вам необхідно вказати ваше справжнє ім'я, справжнє прізвище і логін. Натисніть курсором на поле заповнення логіна, система надасть 10 варіантів вільних логінів, виходячи з вищевказаних даних. Якщо жоден варіант вам не подобається, придумайте свій, але врахуйте, якщо придуманий логін вже кимось зайнятий, вам доведеться шукати інший доти, поки ви не знайдете вільний. Після закінчення натисніть на кнопку «Далі».
3
На наступній сторінці вам потрібно придумати пароль для ящика. Чим складніше буде пароль, тим менша ймовірність, що ваша пошта буде зламана. Запам'ятайте, нікому ніколи і ні за яких умов не повідомляйте ваш пароль! Написавши його, підтвердіть вдруге. Виберіть секретне питання зі списку або придумайте і напишіть свій. У разі, якщо ви забудете пароль, ви зможете відновити доступ до поштової скриньки, правильно відповівши на секретне питання. Відповідь на нього повинні знати тільки ви! Дайте на нього відповідь. При бажанні вкажіть інший e-mail, якщо такий є. Вкажіть номер мобільного телефону, на нього буде надсилатися код відновлення. Щоб довести системі, що ви не робот, введіть символи з картинки. Ознайомтеся з умовами Угоди користувача і встановіть поруч з ними галочку, тим самим ви дасте свою згоду на обробку ваших персональних даних.
4
Реєстрація успішно завершена. Ви можете почати відразу ж користуватися поштою, можете роздрукувати реєстраційні дані вашого аккаунта або ж розповісти ще трохи про себе.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LOOC9yxqASw