Як зробити пошук текстом.

Вікно пошуку офісного додатка Word, що входить в пакет Microsoft Office, надає користувачу достатньо широкі можливості проведення пошуку. Але ідеал, як відомо, недосяжний і тому нерідко виникає необхідність їх розширення.
Інструкція
1
Запустіть додаток Word, що є частиною пакета Microsoft Office, і розкрийте меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна програми для виклику вікна «Пошук».
2
Вкажіть пункт «Знайти» або альтернативно виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + А.
3
Введіть необхідний параметр в поле «Знайти» і натисніть кнопку «Знайти далі». для виконання пошуку в обраному документі з місця знаходження покажчика миші до кінця документа.
4
Використовуйте повторне натискання кнопки «Знайти далі» для продовження пошуку при отриманні бажаного результату або досягненні кордонів обраного документа.
5
Натисніть кнопку «Більше» для використання додаткових параметрів виконання і способів проведення операції пошуку, наданих додатком Word.
6
Вкажіть пункт «Напрямок» для визначення частин документа, що підлягає проведенню пошуку. Використовуйте значення «Скрізь», задане за замовчуванням »для проведення пошуку в усьому тексті обраного документа і застосуйте прапорець на полі« Враховувати регістр »для відміни ігнорування регістра букв при виконанні операції пошуку.
7
Застосуйте прапорець на полі «Тільки слово цілком» для відміни пошуку частин слів, що входять в заданий параметр пошуку або на поле «Символи узагальнення» для можливості використання спеціальних символів, що спрощують процес (наприклад, символ «*» може служити замінником будь-якої кількості множинних символів, а символ «?» послужить замінником будь-якого іншого одиничного символу).
8
Застосуйте прапорець на полі «Вимовляється як» для використання можливості пошуку слів, чиє написання точно не визначено або на поле «Все словоформи» для можливості здійснення пошуку змінюваних граматичних форм заданого значення.
Корисна порада
Використовуйте кнопку «Формат» в нижній області діалогового вікна «Знайти і замінити» для використання характеристик форматування при проведенні операції пошуку ви обраному документі Word.