Як приховати газову колонку на кухні. -проект кухні з газовою колонкою.

Сьогодні в багатьох квартирах і приватних будинках встановлені газові колонки. Сучасні газові колонки - це корисні агрегати, що вносять додатковий комфорт в наше життя, даруючи, наприклад, можливість насолоджуватися прийомом водних процедур При відсутності централізованого гарячого водопостачання.
Вам знадобиться
 • - рулетка;
 • - дриль зі свердлом;
 • - гіпсокартонний лист;
 • - металеві напрямні;
 • - профіль CD і UD;
 • - дюбелі;
 • - шуруповерт;
 • - саморізи;
 • - шпаклівка;
 • - шпатель;
 • - валик;
 • - водоемульсійна фарба.
Інструкція
1
Розробіть дизайн кухні з урахуванням газової колонки. Подумки уявіть, де б ви розташували колонку. Продумайте, чи буде вона гармоніювати з інтер'єром приміщення. Як правило, сучасні газові колонки дуже красиві, тому багато хто вирішує встановити колонку на кухні без додаткового вбудовування її в кухонні меблі або іншого декорування.
2
Однак якщо ви вважаєте, що встановлена на кухні газова колонка буде занадто кидатися в очі, привертаючи до себе підвищену увагу, а також, що вона не вписується в задуманий інтер'єр, тоді саме час її вбудувати в кухонну шафку. Для цього за допомогою рулетки зніміть розміри газової колонки.
3
Передайте розміри колонки у фірму, в якій замовляли кухонні меблі або тільки плануєте її замовити. Акцентуйте увагу менеджера на те, що за наданими йому розмірами необхідно зробити шафка для газової колонки: ця інформація необхідна для того, щоб майстер, моделюючи в спеціальній комп'ютерній програмі шафку і прораховуючи всі розміри, виконав необхідну надбавку з усіх боків. Газова колонка під час своєї роботи нагрівається, тому встановлені впритул стінки кухонної шафки можуть створювати потенційно небезпечну ситуацію. В ідеалі кухонну шафку, в який вбудовується газова колонка, повинен бути без нижньої і верхньої сторін, а замість передніх дверцят з ДСП повинна бути використана ґратчасті двері.
4
Гофровану трубу зашейте, створивши гіпсокартонний короб, який зверху зашпатлюйте і пофарбуйте водоемульсійною фарбою.
Зверніть увагу
При перенесенні газової колонки з одного місця на інше обов'язково узгодьте всі свої дії з газовою службою!
Корисна порада
Якщо вам все ж не подобається розташування газової колонки на кухні, цей агрегат можна перенести в інше приміщення, приміром, у ванну кімнату.
Газова колонка призначена для забезпечення безперебійного гарячого водопостачання. Такий пристрій безпечно в експлуатації. У газовій колонці можна легко регулювати температуру води. Причому вона обійдеться дешевше і вигідніше, ніж електрична. Але іноді необхідно перенести або приховати газову колонку . Як це зробити?
Інструкція
1
Визначте майбутнє місце розташування газової колонки. Можна заховати колонку з газом в шафку. Але пересунути в сторону буває набагато складніше, ніж заховати в шафу. Достатньо лише заховати за фасадом між шафами. Проте все залежить від висоти розташування газової труби. Також залежить і від колонки. Якщо вона зовсім стара (ще з часів СРСР), то краще не варто навіть намагатися. Якщо колонка нова, зазвичай достатньо вирізати отвір великого діаметру в нижній і верхній полиці. Це потрібно для того, щоб колонка дихала. Сучасні ж газові труби практично не нагріваються.
2
Зверніться по допомогу до служби газу. Якщо ви надумали переносити колонку, то газова служба допоможе. Колонку можна рухати, але теж в межах норми. Для цього визначте, яка висота повинна бути для тяги і відстань до витяжного виходу. У визначенні висоти допоможуть знову ж співробітники ГорГаз. Ховати за фасад не дозволено, але якщо ви все ж хочете, то будьте готові до наслідків. Зазвичай колонка висить між двома шафами, на один з них вішається фасад. Щоб набрати необхідну товщину стінок псевдо шафки колонки, просто достатньо зробити кілька фальшпланок. З одного боку на них закріпіть петлі, на які інший фасад буде впиратися. Або зробіть напів-накладні петлі. При цьому фасад повинен наполовину перекривати стійку. Зверху і знизу дна і верху не буде, значить, тяга і вентиляція будуть вільно проходити.
3
Будьте готові до того, що перенесення колонки обійдеться недешево. При цьому доведеться пройти купу бюрократичний зволікань: погодити проект, зібрати необхідну документацію і т.п. Необхідно погодити проект на газ на внесення змін. Узгодити з міськгазу. А також виконати всі монтажні роботи (виконуються представниками газової служби). Після оновити меблі і сантехніку.
Корисна порада
Узгодьте всі зміни місця розташування з міськгазу.