Як привітати з народженням онука.

Прийде час, бабусі й дідусі вітатимуть онука з днем народження і дарувати подарунки. Надалі вся увага буде приділена дитині. А зараз, коли внук тільки з'явився, подарунки отримують батьки та дідусі з бабусями. Щоб привітати старше покоління, треба приготувати особливу торжество.
Інструкція
1
Купуйте книги з виховання онуків. Далекосяжні плани на дитину мають не тільки батьки. Старші члени родини хочуть брати активну участь у вихованні хлопчика. Вони дивляться на нове життя з точки зору нажитого досвіду і численних помилок, допущених за попередні роки. Тепер хочеться реалізувати упущені у вихованні дітей можливості. Направте це прагнення в правильне русло: нехай бабуся і дідусь читають книги відомих авторів. Так зможете запобігти помилкам з їхнього боку і домогтися розуміння ситуації. Подарунок у вигляді хорошої книги з виховання онука буде прийнятий з вдячністю, адже тема актуальна саме зараз.
2
Знайдіть аудіо- та відеопрограми, присвячені ролі бабусь і дідусів у житті онуків. Книги для когось виявляться невідповідним подарунком, тому що з роками зір слабшає. Простіше дивитися відео чи слухати аудіолекції. Подбайте, щоб у батьків була необхідна апаратура для відтворення, яку можна подарувати разом з навчальними матеріалами.
3
Прочитайте біографії великих людей, зверніть увагу на вплив старших родичів. Відповідні приклади можна оформити в спеціальний альбом. Цим ви покажете, що очікуєте від бабусі і дідусі такого ж позитивного впливу. Родичам доведеться задуматися про внутрішньому зростанні, розвитку. Щоб передати онукові необхідні навички, доведеться тримати себе у формі.
4
Дайте дідуся і бабусі таємне доручення. В якості подарунка можна вибрати альбом для запису фраз малюка. Нехай заповнюють сторінки в таємниці від всіх і вручать альбом онукові на 16-річчя. Це буде сюрпризом і для батьків хлопчика, всі ці роки не мають доступу до альбому. Таке відповідальне доручення наповнить життя додатковими фарбами.
5
Забезпечте старшим людям день або період незабутнього відпочинку. Коли малюк буде підростати, бабусі і дідуся доведеться забути про хвороби, відпочинок, з'являться нові турботи. Тому зараз надайте їм можливість відпочинку, про який раніше не мріяли. Може бути, всі думки спрямовані на хлопчика і треба зробити багато покупок. Але далі витрати лише зростуть, тому зробіть хороший подарунок старшим людям. Ви отримаєте велику віддачу з їхнього боку, потрібно багато праці, але зараз відправте їх в незабутню подорож.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2vuW4nMuHl0