Як заощадити простір. Які шпалери вибрати щоб кімната виглядає просторою.

Створити затишну і красиву обстановку можна не тільки в кімнатах великих розмірах, але і в маленьких. Дотримуючись певні рекомендації по економії житлового простору, замінюючи меблі і предмети інтер'єру більш функціональними і зручними, можна зробити з невеликої кімнати справжню знахідку.
Вам знадобиться
  • -шафа-купе;
  • -стеллаж або стійка;
  • -викатной диван або ліжко з ящиками;
  • -дзеркала;
  • -раздвіжние двері.
Інструкція
1
Найважливішим питанням, встающим на шляху оформлення інтер'єру невеликої кімнати - розміщення сімейного гардероба. Для економії простору краще використовуйте шафи-купе. Позитивним моментом також може стати наявність на шафі дзеркальних дверей - це візуально збільшить житловий простір. Ще однією перевагою даного типу шаф є зручне місцерозташування. Шафа-купе можна поставити в будь-яке вільне місце - нехай це буде вузький коридор або порожній куточок в кімнаті. Такі меблі досить містка, сюди можна покласти всі необхідні речі і дрібниці.
2
Заощадити простір допоможуть і розсувні міжкімнатні двері. Такі двері не потрібно розорювати - вони відкриваються рухом уздовж стіни.
3
Використовуйте розсувний стіл замість звичайного, тумбочки на коліщатках і ліжко з ящиками для речей - все це допоможе зробити кімнату більше і функциональней.
4
Дуже цікавим варіантом для економії житлового простору є викочування диван. Зазвичай такий диван вибирають для невеликої кімнати, щоб в будь-який час можна було його розкласти і використовувати як спального місця або скласти.
5
Незамінними помічниками в сфері економії простору є стелажі і стійки. Ці меблі не тільки дозволяє зберігати різні предмети і аксесуари, але і допомагає розділити невелику кімнату на необхідні зони.
6
Застосування при оформленні маленького простору пастельних тонів і великих дзеркал, допоможе створити візуально велику кімнату. Використовуйте меблі одного тону. Завдяки такому дизайну, інтер'єр кімнати буде виглядати гармонійно і затишно.
7
Аксесуари в невеликій кімнаті зберігайте на відкритих полицях - вони візуально розширять кімнату.
8
Не змушуйте маленький простір різними непотрібними предметами - в кімнаті повинно знаходитися все найважливіше.
Корисна порада
При економії свого життєвого простору не забувайте про гармонію і стилі. Важливо, щоб кімната не тільки виглядала просторою, але і затишною.