Як вивести чешуйниц. Як боротися з чешуйніци в квартирі.

Цукрова чешуйніци в народі називається мокрицею, любить сирі, теплі і темні місця. У більшості випадків місця її проживання - ванна і туалетна кімнати, а також кухня, особливо зона мийки. Але іноді можна її зустріти і в кімнатах під плінтусами, диванами і килимами. Веде нічний спосіб життя. Вдень від світла ховається у всілякі щілини. В основному харчується крохмальними речовинами, утвореними в шпалерному клеї. Боротися з нею дуже складно, але можна.
Інструкція
1
Знайдіть джерела поширення комах. Приберіть пил, бруд, вимийте насухо підлогу. Якщо каналізаційні труби старі - замініть їх, вони можуть бути розповсюджувачами. Замініть всі растрескавшиеся від вогкості і часу дерев'яні елементи. Подивіться, чи немає конденсату на стояках і трубах. Встановіть кондиціонер або вентилятор для циркуляції повітря і кращого провітрювання приміщення. Головне - постійно підтримуйте сухість в приміщенні.
2
Вимийте підлогу солоною водою або насипте сіль по кутах кімнати. Сіль вбирає в себе надлишки вологи.
3
Змішайте 1 частина борної кислоти і 4 частини крейди і посипте отриманою сумішшю всі місця, де водяться чешуйніци: плінтуси, шви між плитками, дверні пороги, під ванною, у раковини і унітазу. Ще присипте у вентиляційної шахти, щоб не прийшли в гості сусідські жучки. Залиште на тиждень. Через місяць повторіть операцію для видалення комах, що вилупилися з відкладених раніше личинок. Борна кислота не представляє небезпеки для домашніх тварин, а також не пахне.
4
Використовуйте пестициди для знищення комах («Рейд», «Кріт», «Раптор»). Видавіть гель на папірець і залиште в місці скупчення чешуйниц. Повторіть процедуру через 2-3 дні.
5
Якщо не бентежить миття підлоги хлорованою водою, скористайтеся цим способом. Змішайте по 3 мг тютюну, червоного перцю і карбонату натрію (кальцинована сода) в 1 л води і розбризкайте розчин по кутах кімнати. Вимийте з хлоркою через 8 годин.
6
Якщо вам не підходять перераховані вище методи, використовуйте більш радикальний спосіб. Безпосередньо в самому приміщенні у відро з негашеним вапном влийте воду, швидко вийдіть і не заходите в кімнату три дні! Потім акуратно винесіть відро, ретельно провітріть приміщення, вимийте підлогу. Через пару днів можна буде спати, пити, приймати їжу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XJhfH5dyKeI