Як обтягнути подіум.

Подіум - прекрасне дизайнерське оформлення інтер'єру кімнати. Це досить практичне рішення: подіум дозволяє розділити приміщення на окремі зони, а також виправити дефектні частини кімнати.
Вам знадобиться
  • - бетонний розчин;
  • - дерев'яні лаги;
  • - металеві напрямні;
  • - саморізи;
  • - будівельний інструмент;
  • - мінеральна вата або звукоізоляційна стрічка;
  • - святяться стрічка;
  • - точкові лампочки.
Інструкція
1
Для створення монолітного подіуму використовуйте «мокру» технологію. Вона базується на використанні бетонної стяжки. Така конструкція відрізняється стійкістю, довговічністю і витривалістю. Однак разом з переважними особливостями вона володіє недоліком: неможливо підібратися до захованих усередині подіуму комунікаціям. Хоча іноді ця проблема вирішується шляхом виготовлення спеціальних люків, що дає доступ до деяких точкам комунікацій. Крім того, монолітний подіум володіє ще одним недоліком - дуже велика вага конструкції: він створює чималу навантаження на перекриття.
2
Вирішивши виготовити каркасний подіум, подбайте про додання конструкції необхідної жорсткості, оскільки легкість каркасної конструкції чревата низькою надійністю цього подіуму. Для виправлення ситуації подіум побудуйте на регульованих лагах, встановлюючи їх через кожні 40 сантиметрів: така частота установки лаг дозволить запобігти прогинання подіуму. Або виготовте піднесення на основі металокаркасу, який зверху покрийте чорновим настилом, а після - оздоблювальним покриттям.
3
Утепліть каркасний подіум, уклавши під опори і лаги спеціальну звуковбирну стрічку або мінеральну вату. Це дозволить не тільки значно утеплити височина, а й мінімізує вібрацію під час ходіння по подіуму.
4
За бічній стороні каркасного подіуму і в проміжку між стіною кімнати і піднесеністю вмонтуйте точкові світильники, а також світиться окантовку: це додасть приміщенню якусь нотку романтики. А ще бічну сторону подіуму можна прикрасити різнокольоровими камінцями або іншими декоративними прикрасами.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил електробезпеки, проводячи проводку для точкових світильників! Допущена помилка може привести до замикання і подальшого вибуху.
Корисна порада
Зверху подіум можна покрити лінолеумом, ковроліном, плиткою, паркетною дошкою і будь-яким іншим оздоблювальним матеріалом або просто пофарбувати.