Як підключити віртуальну машину до інтернету.

Давно відомо, що на 90% комп'ютерів у світі встановлюється якась операційна система з сімейства Windows, тому можна зіткнутися з ситуацією, коли деякі пристрої не працюють на інших платформах (через відсутність драйверів). Як правило, вихід у світ потрібних драйверів можна очікувати роками, а проблема залишається невирішеною.
Вам знадобиться
  • - операційна система Mac OS X;
  • - операційна система Windows XP;
  • - USB-модем.
Інструкція
1
Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли необхідно зробити підключення до інтернету за допомогою USB-модема в системі Mac OS X, а відповідних драйверів в комплекті немає, організуйте пару з віртуально запущеної системою Windows. Для цього підключіть модем до комп'ютера, на якому встановлена Mac OS.
2
Відкрийте програму Parallels Desktop, зараз вам необхідно налаштувати її, тому віртуальну машину запускати годі. Натисніть верхнє меню і виберіть пункт "Налаштування", потім елемент «Мережа». В налаштуваннях «Внутрікомпьютерной мережі» вкажіть значення «початкового і кінцевого адрес» - 192.168.0. Після точки в «початковому» треба поставити 128, а в кінцевому - 254.
3
Потім перейдіть до «Системним налаштувань», виберіть пункт «Мережа». Вибравши адаптер, вкажіть однакові значення для «Маршрутизатора» і «DNS-сервера» - 192.168.0.1. В налаштуваннях віртуальної машини відкрийте розділ «Обладнання» і виберіть пункт «Мережевий адаптер». Виберіть пункт «Загальна мережа».
4
Під списком пристроїв є 2 кнопки - "+" і "-". Натисніть "+", щоб створити копію виділеного елемента. В налаштуваннях вкажіть тип підключення - «Внутрікомпьютерная мережа» та натисніть кнопку «OK».
5
Тепер вам необхідно запустити віртуальну машину і операційну систему сімейства Windows. У ній ви повинні встановити модем, створивши інтернет-підключення. Для цього можна скористатися «Майстром підключення», який з'явиться відразу ж після запуску системи.
6
Якщо в комплекті до модема додавався диск, запустіть його і встановіть драйвера. Після встановлення з'єднання відзначте, що інтернетом можуть користуватися всі користувачі мережі, таким чином ви отримаєте підключення до інтернету на Mac OS. Зверніть увагу, що при виключенні віртуального пристрою з'єднання не буде доступно.