Як повернути розкладку клавіатури.

Досить часто у всіх версіях операційних систем сімейства Windows спостерігається така проблема, як зрідка зникаюча розкладка клавіатури. Будь-які дії по її відновленню за допомогою аплету «Мова і регіональні стандарти» не дають результату, тому що причина її зникнення криється в іншому.
Вам знадобиться
  • - файл ctfmon.exe
  • - текстовий редактор Notepad.
Інструкція
1
Дана проблема стала спостерігатися ще з моменту виходу в світ операційної системи Windows XP. Як правило, причиною цьому може служити випадкове видалення панелі користувачем з панелі завдань. Але в деяких випадках вона зникає самостійно. Через деякий час після появи цієї проблеми з'ясувалося, що за відображення розкладок відповідає маленький файл ctfmon.exe.
2
Щоб відновити роботу розкладки, досить помістіть цей файл в меню автозавантаження. Іноді причиною виникнення даної проблеми є неусвідомлене видалення файлу з автозавантаження, т.к. його призначення невідомо більшості користувачів ПК. Для перегляду меню автозавантаження необхідно натиснути меню «Пуск» і вибрати пункт «Виконати». У вікні, введіть команду msconfig і натисніть клавішу Enter.
3
Перед вами з'явиться вікно утиліти налаштування системи. Потрібний вам список запускаються знаходиться на вкладці "Автозавантаження", перейдіть до неї. Перегляньте весь список, якщо побачите файл ctfmon.exe, активуйте його, поставивши відмітку у вигляді галочки в рядку.
4
Потім натисніть кнопки «Застосувати» і «Закрити». У діалоговому вікні, яке з'явиться перед вами, виберіть пункт «Перезавантажити зараз». Не забудьте заздалегідь закрити всі файли, зберігши всі зміни.
5
Після нової завантаження системи в панелі завдань, поруч з системним треєм повинна з'явитися мовна розкладка. Але буває так, що в меню автозавантаження цього файлу немає зовсім, в цьому випадку його необхідно додати. Для цього потрібно створити текстовий файл у текстовому редакторі, перевагу варто віддати розширеним редакторам, наприклад, Notepad ++.
6
Скопіюйте в новий документ наступні рядки: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run] "CTFMON.EXE"="C: \\ WINDOWS \\ system32 \\ ctfmon.exe "Зверніть увагу, що у файлі ми прописуємо шлях до запускається файлу. Якщо у вас система встановлена не в папку Windows, слід внести зміни в створюваний файл. Щоб зберегти файл натисніть меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як». У вікні, введіть назву файлу Run.reg і натисніть кнопку «Зберегти».
7
Запустіть недавно створений файл, двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. У вікні, ви побачите повідомлення про внесення даних до реєстру операційної системи, натисніть кнопку «Так». Після перезавантаження комп'ютера панель з клавіатурній розкладкою опиниться на своєму колишньому місці.