Як привітати рибалки.

Риболовля - справжнє чоловіче заняття. Рибальство може бути як справою всього життя - професією, так і захопленням у вільний від основного заняття час. Але коли настає свято чи торжество, то хочеться привітати рибалки по-особливому, піднісши йому дійсно потрібний і корисний подарунок.
Інструкція
1
Привітайте рибалки з його професійним святом. Краще зробити це в офіційно встановлений для цього день. Наприклад, у Росії День рибалки традиційно відзначається у другу неділю липня.
2
Рибака-любителя, для якого ловля риби - хобі, захоплення навіть привітання з днем народження або з іншою подією можна обставити як тематичну вечірку з ухилом саме на цю пристрасть іменинника. Так, елементами такої вечірки можуть стати незвичайного виду серветки у вигляді рибок (для цього варто потрудитися і вирізати такі фігурні серветки заздалегідь), склянки або фужери із зображенням підводних мешканців (можна купити перекладні картинки і нанести їх на чисті прозорі поверхні склянок), рибні страви на столі, приготовані як з останнього улову самого рибалки, так і просто куплені в магазині та інше.
3
Купіть в подарунок починаючому рибалці водонепроникний і місткий короб або ящик для снастей. Це просто необхідна річ не тільки на риболовлі, але і вдома. Довгими зимовими вечорами ваш рибалка буде отримувати величезне задоволення від огляду своїх снастей, планування нових придбань і мрій про нові рибалках. А ви не будете натикатися в найнесподіваніших місцях на рибальські гачки, воблери і котушки.
4
Подаруйте рибалці непромокальну намет. Іноді рибалка триває кілька днів поспіль, а намет захистить його від несподіваного дощу або полуденного сонця. Тільки намет повинна за кольором бути співзвучна з береговим ландшафтом - сіро-зелених тонів без яскравих вставок, оскільки вважається, що несподіваний яскравий колір на березі лякає рибу.
5
Оберіть в подарунок легкий непромокальний рибальський рюкзак з масою кишень і зав'язок, який зручний і вміщає все необхідне для риболовлі. Рюкзак слід вибрати темного кольору, практичний і немаркий.
6
Підберіть в спеціалізованому магазині для рибалок магазині поляризаційні окуляри, які дозволяють побачити будь-які дрібниці на водній гладі в будь-яку погоду, не напружуючи зір.
7
Можете купити в подарунок двомісну надувний човен, якщо її ще в рибалки немає, і вам дозволяють кошти. У перервах між рибалками її можна використовувати для водних прогулянок під час сімейного відпочинку.
8
Оформіть альбом фотографій самих значущих рибальських трофеїв вашого рибалки, з описами та коментарями, щоб можна було похвалитися перед друзями, родичами та знайомими. Причому, в оформленні такого подарунка може брати участь вся сім'я.
9
Замовте для рибалки одноденну рибалку в приватному риболовецькому господарстві, де він зможе повністю показати свою майстерність, випробувати нові снасті і здивувати всіх трофеями. А якщо є можливість, разом з покупкою права на риболовлю на цій водоймі купите там же «день відпочинку» всієї сім'ї. Такий спільний відпочинок зближує і дає привід пишатися риболовецьким майстерністю «головного сімейного рибалки».
Корисна порада
Не купуйте в подарунок рибалці рибальські снасті, тому що немає ніякої гарантії, що ви вгадаєте і придбаєте саме саме бажане і потрібне для нього на сьогоднішній момент. А снасті рибалка завжди вибирає сам - це доставляє йому величезне задоволення.