Як освіжити червону ікру. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Червона ікра - це примхливий делікатес, який в негерметичной або відкритою упаковці швидко втрачає свій зовнішній вигляд і смакові якості. Але зневірятися не варто, тому що продовжити термін зберігання продукту і надати йому апетитний вигляд досить просто і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
    • - рослинне масло,
    • - пластикова упаковка з герметичною кришкою,
    • - мінеральна вода з газом.
Інструкція
1
Візьміть ікру і придивіться до ікрінкам на самому верхньому шарі. Як правило, при кімнатній температурі покриття ікринок починає зсихатися вже через п'ять годин. В холодильнику ікра у відкритому посуді прийде в непридатність вже через годину. Якщо зверху утворилася щільна кірка, то її слід прибрати і вибрати всі тверді ікринки. Ікра має ще одну важливу особливість: якщо зверху утворюється щільна кірка ікринок, то всередині цього своєрідного кокона продукт зберігає свій рівень вологості і цілком придатний для вживання в їжу. Вибираючи щільні ікринки, слід залишити ті, які висохли і трохи деформувалися, але по зберегли свій природний колір.
2
Перекладіть ікру в прозору пластикову посуд і сприсніть невеликою кількістю мінеральної води з газом. Легкими рухами перемішайте ікру дерев'яною лопаткою, що не приминаючи вміст банки. В такому стані продукт повинен простояти не менше 10-ти хвилин при кімнатній температурі. Після цього додайте невелику кількість рослинного масла і дайте продукту настоятися. Як правило, після цього етапу ікра приходить в свій природний вигляд: ікринки округлюються, а оболонка набуває блиск і еластичність. Але якщо ікра злипається щільними шарами і не розділяється при перемішуванні, то її слід реанімувати кардинальними способами.
3
Помістіть судини в морозильну камеру. Таким чином ікру можна зберігати досить довго. Але для того, щоб після заморозки ікра знову придбала апетитний вигляд, судинах потрібно дати відтанути при кімнатній температурі. Ікру після сильної заморозки не рекомендується розморожувати в мікрохвильовій печі або за допомогою нагрівання. Так оболонка ікринок може лопнути і зруйнуватися.
4
Разморозьте ікру і тільки після повного відтавання полою зніміть герметичну кришку з судини. Будьте готові до того, що цей процес може зайняти більше 10-ти годин. Додайте трохи рослинного масла з розрахунку 1 ст ложка на 200 гр ікри. Залиште ікру в маслі на півгодини в нещільно закритому посуді. Після чого перемішайте дерев'яною лопаткою.
Трапляється, що приготовлені бутерброди з ікрою втратили привабливість. На допомогу прийдуть перевірені рецепти повернення свіжості. Освіжити ікру - зовсім не означає зробити з тухлого продукту свіжий, тому максимум, що господиня може вжити, це повернути колишню привабливість і апетитність продукту, який трохи заветріться.
Вам знадобиться
    • мінеральна вода;
    • рослинне масло.
Інструкція
1
Відокремте висохлі і деформовані ікринки від щільних. Як правило, верхній підсохлий шар виступає в ролі такої собі скоринки, під якою основна маса делікатесу цілком ще зберігає свої властивості.
2
Коли відберете «некондицию», помістіть ці ікринки в пластикову або скляну тару, краще прозору - щоб контролювати процес.
3
Відкрийте пляшку мінеральної води, краще взяти відомі «Нарзан» або «Боржомі». Влийте в ємність з ікрою мінералку з розрахунку 1 столова ложка води на 5 столових ложок ікри. Рідина повинна не «втопити» ікринки, а тільки трохи зволожити їх. Не використовуйте відкриту раніше воду, газ з якої вже вийшов - ефект буде мінімальний.
4
Дерев'яною або пластиковою паличкою перемішайте ікру в ємності так, щоб не розчавити її. Залиште ікру на чверть години під щільно закритою кришкою, а потім капніть в ємність пару крапель рослинного масла.
5
Зверніть увагу, що настільки популярне сьогодні оливкова олія використовувати не рекомендується, при контакті з ікрою воно дає неприємну гіркоту, позбутися якої практично не можливо.
6
Перемішайте ікру і знову залиште під кришкою на 15-20 хвилин. Продукт знову готовий до вживання.
7
Деякі господині рекомендують освіжати ікру оцтом з перцем, однак насправді це категорично заборонено. Така суміш буквально роз'їдає оболонку ікри будь-якого виду, а тому в результаті ви отримаєте лише маслянисту кашу, а не апетитну ікру. Складно сказати, як міг народитися подібний рецепт, найімовірніше, він представляє собою радянську модифікацію «соєвого освіження». Візьміть три чверті соєвого соусу, змішайте з чвертю води і потримайте в такому розчині велику ікру протягом 5 хвилин. Ікру промийте, капніть в неї трохи рослинного масла, а потім відкиньте на рушник.