Як зробити штангу з підручних засобів.

Серйозні тренажерні зали надають широкий спектр послуг та зручностей. Масажист, особистий тренер, працюють кондиціонери, тренажери та снаряди в комплекті, але ... Не кожна людина в змозі платити щомісяця енну суму грошей за цей сервіс. Однак безвихідних положень не буває, залізні мускули можна накачати саморобним "залізом", наприклад, штангу досить просто зробити самому.
Вам знадобиться
  • - пластикові пляшки з-під будь-яких напоїв місткістю 1-5л;
  • - алюмінієвий дріт;
  • - широкий скотч;
  • - труба або дерев'яний держак довжиною близько 2 м і діаметром приблизно 3 см;
  • - пісок або цементна суміш.
Інструкція
1
Почати виготовлення штанги слід, перш за все, з підготовки пластикових пляшок. Для того щоб вага снаряда можна було змінювати в залежності від вашої силовий кондиції і готовності м'язів, сухожиль і суглобів, наберіть по вісім пляшок 1л, 1,5л і так далі. На який місткості зупинитися розраховуйте так: в одній літровій пляшці поміщається 2кг дрібного піску, значить, вісім пляшок по 3л будуть важити 48кг.Цементная суміш ще важче, ніж пісок, через більш дрібної фракції. Чи варто набирати п'ятилітрові бутлі - вам вирішувати, а якщо гриф передбачається з дерев'яного держака, то така вага він не витримає.
2
Змийте з пляшок всі етикетки. Якщо ви збираєтеся застосувати пісок, слід знайти на будівництві або на березі водойми найдрібніший, який зможете. Спочатку його слід просушити, якщо він вологий, так як сухий пісок насипати в вузьке горло буде набагато простіше. Застосуйте для заповнення пляшок звичайну або скручену з картону воронку.
3
У міру наповнення кожної пляшки постукуйте нею по підлозі, щоб вона стала як кам'яна і не проминають, наповнюйте її під горлечко. Тепер, коли ви наповнили піском всю тару, згрупуйте пляшки по літражу, чотири штуки кожного обсягу складені разом обмотайте широким скотчем п'ятьма оборотами. Потім зв'яжіть їх алюмінієвим дротом на третину пляшки вище дна і на третину нижче горлечка, потім додайте ще 25-30 витків скотча.
4
Так зберіть в четвірки всі пляшки однакової місткості, це будуть «млинці» вашої штанги. Усередині кожної четвірки бутлів залишиться вільний проміжок, в який буде вставлятися імпровізований гриф з труби або дерев'яного держака. Зробіть на трубі зубилом і молотком насічки, а на черешку надрізи ножем, щоб не ковзали руки.
5
Підберіть лавку підходящої висоти або виготовте її самостійно. Бажано оббити її повстю і обтягнути шкірзамінником. Стійки для саморобної штанги теж обов'язкові, їх виготовлення нескладно, адже для вас одного не буде потрібно вузлів зміни висоти, тому гаки для грифа можуть бути просто приварені до труб.
Спортивна штанга - пристрій, призначений для накачування біцепсів, трицепсів і т.д., а також для того, щоб просто стати трохи сильніше, поліпшити свою фігуру і для підтримки зовнішнього вигляду у формі. Для того щоб почати гойдатися, зовсім не обов'язково відразу бігти в спортивний магазин і вивалювати чималу суму за стильний снаряд. Виготовити штангу без зусиль можна в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • широкий канцелярський скотч, 8 порожніх рівний пластикових пляшок, держак для лопати або будь-яка залізна труба довжиною близько двох метрів і діаметром приблизно 3,5 см, алюмінієвий дріт, клей момент, цемент та/або простий річковий пісок.
Інструкція
1
Візьміть пластикові пляшки і відкрутіть пробки. При цьому слід знати, що всі пляшки повинні бути однакового обсягу - або все по 1,5 літра, або по 2, або навіть по 5. Чим більше об'єм пляшки, тим, відповідно, буде важче штанга.
2
Приготуйте рідкий цементний розчин або пісок. Наповніть пляшки або залийте всередину цемент. Зауважте, що маса штанги може бути різною, залежно від вашого уподобання, а отже, ви можете половину пляшок нагадати цементом, а половину - піском або зробити інші конфігурації (2 пляшки - цемент, решта - пісок і т.д.). Також можна, використовуючи один пісок, просто-напросто додавати в пляшку воду, роблячи його більш важким. Будьте уважні - не переборщіть з масою, тим більше якщо ви є новачком у цій справі.
3
Нанесіть на пробки клей і закрутіть їх на пляшки. Наносити клей необхідно для того, щоб випадково упустивши штангу з рук, ви не розсипали пісок з пляшок.
4
Поставте наповнені пляшки в ряд і щільно обмотайте їх по 4 штуки підготовленим скотчем. Витків скотчем робіть якомога більше - як мінімум 30-35. Пляшки жодним чином не повинні бовтатися в зв'язці, вони повинні бути міцно з'єднані.
5
Зафіксуйте отримані зв'язки з пляшок за допомогою дроту. Ближче до дна зробіть 4 витка дротом і близько 6-7 - ближче до шийки. Таким чином, у вас вийде 2 зв'язки з пляшок.
6
Вставте в отвір кожної з зв'язок посередині між пляшками дерев'яний держак або металеву трубу ближче до шийки, як би повісивши вантаж на палицю. Як закріпити пляшки на трубі, кожен вирішує сам для себе, це можна зробити, наприклад, загнув догори краю труби або обмотавши краю держака, які виступають за пляшки дротом.