Як читати книги в Stanza.

Stanza - строфа, частина поеми - безкоштовна програма для читання книг, доступна в офіційному магазині додатків iTunes, що володіє достатньо широкою функціональністю. До безперечних плюсів відносяться підтримка російської мови і множинність налаштувань.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть безкоштовний додаток для читання книг Stanza з магазину додатків iTunes на мобільний пристрій.
2
Скористайтеся вбудованої бібліотекою книг російською мовою для читання класичної літератури. Для цього достатньо вказати бажану книгу в списку «Русский каталог» і натиснути кнопку «Завантажити» у нижній панелі інструментів вікна програми.
3
Перейдіть на вкладку «Загальні» і виберіть кнопку «Змінити» у правому верхньому кутку вікна програми для додавання необхідних бібліотек.
4
Натисніть кнопку, що з'явилася «Додати джерело» і введіть значення імені обраної бібліотеки в поле «Назва" діалогового сторінки «Змінити репозиторій».
5
Вкажіть електронну адресу обраної бібліотеки в поле URL та натисніть кнопку «Зберегти» для виконання команди.
6
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Готово» і виберіть підлягає завантаженню книгу у встановленій бібліотеці.
7
Завантажте та встановіть на комп'ютер додаток Stanza Desktop для використання альтернативного способу додавання книг до бібліотеки.
8
Відкрийте встановлений клієнт Stanza на комп'ютері і застосуєте прапорці на полях Enable Sharing і Allow Anonymous Sharing в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми.
9
Відкрийте потрібну книгу в програмі Stanza Desktop і встановіть інтернет-з'єднання на обох пристроях за допомогою протоколу Wi-Fi.
10
Перейдіть на вкладку «Загальні» на мобільному пристрої і знайдіть відкриту на комп'ютері книгу.
11
Натисніть зелену кнопку зі стрілкою в полі бажаної книги і виконайте натиснення кнопки «Завантажити» в діалоговому віконці.
12
Підключіть мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою з'єднувального шнура USB і відкрийте програму iTunes для використання ще одного способу додавання книг до бібліотеки.
13
Перейдіть на вкладку «Програми» вікна мобільного пристрою в додатку iTunes і вкажіть програму Stanza в розділі «Загальні файли».
14
Виберіть призначені для додавання в бібліотеку файли в списку вікна додатка iTunes і підтвердіть додавання обраних книг у вікні «Імпорт» мобільного програми Stanza.
Корисна порада
При бездротової завантаженні обраних книг виконується автоматична конвертація файлів у формат epub. При завантаженні обраних книг за допомогою програми iTunes конвертація файлів не виконується.