Як налаштувати інтернет на телефоні.

Для того щоб мати доступ в інтернет зі свого мобільного телефону, абоненту будь-якого оператора зв'язку необхідно замовити і зберегти автоматичні настройки. Для замовлення потрібно буде скористатися спеціальним запитом або зателефонувати на короткий номер. Після активації інтернет-налаштувань користувач зможе вийти в інтернет і викачувати потрібний контент. При цьому оплачуватися буде лише сам контент, послуга ж є безкоштовною.
Інструкція
1
Налаштування інтернет-з'єднання в «Білайні» можлива як з використанням каналу зв'язку GPRS, так і без нього. Налаштування першим способом може бути проведена відправкою USSD-запиту * 110 * 181 #. Для активації автоматичних налаштувань без використання GPRS-каналу потрібно буде набрати на своєму мобільному телефоні команду * 110 * 111 #. Не забувайте, що після відправлення такого запиту оператору ви повинні відключити телефон, потім знову його включити (буквально через пару хвилин). Подібна процедура дозволяє завершити установку повчаннях налаштувань. Після перезавантаження мобільного пристрою вам відразу ж стане доступний вихід в інтернет.
2
Якщо ж ви є клієнтом оператора «Мегафон», то для замовлення настройок ви можете набрати на клавіатурі телефону номер телефону абонентської служби 0500. Призначається він лише для дзвінків з мобільних. Щоб замовити послугу з міського телефону, зателефонуйте на номер 5025500. Пам'ятайте про можливість звернення до співробітників офісу підтримки абонентів або салону зв'язку оператора. У кожному з цих місць вам допоможуть налаштувати, встановити або відключити потрібну послугу.
3
Крім того, варто звернути увагу на короткий номер 5049. За допомогою нього теж можна налаштувати доступ в інтернет, відправивши на нього смс-повідомлення. У його тексті повинна обов'язково міститися цифра 1. Між іншим, цей же самий номер можна використовувати і для підключення mms, а також WAP. Правда, замість одиниці потрібно вказати цифру 3 або 2. Наступні два номери допоможуть вам, якщо жоден із зазначених способів вам не підійшов, - це номера 05049 і 05190.
4
Користувачам мережі «МТС» для отримання автоматичних налаштувань інтернет-з'єднання знадобиться подзвонити по номеру 0876 (дзвінок безкоштовний). Не забувайте і про те, що в будь-який час можна відвідати офіційний сайт оператора зв'язку і в відповідному розділі знайти спеціальну форму запиту. Заповніть її і надішліть.