Як прикрасити квартиру кольорами.

Краща прикраса для квартири - це квіти, вони приносять затишок, красу, жвавість інтер'єру. Кімнатні рослини здатні поліпшити повітря в приміщенні, створити позитивну атмосферу. Але вони досить примхливі і вимогливі, для них потрібно правильно підбирати освітлення, вологість, температурний режим.
Інструкція
1
Для прикраси спальні вибирайте лаванду, пеларгонію, примулу, квітучу бегонію. Ці квіти мають невеликий приємний аромат, який заспокоює нервову систему і створює сприятливі умови для міцного сну. Не ставте рослини з сильним, стійким запахом, інакше в спальні може відчуватися відчуття напруженості. Також не слід прикрашати спальну кімнату кактусами.
2
Вибираючи квіти для дитячої, в першу чергу подбайте про безпеку. Не думайте про те, як рослини поєднуються з кольором шпалер, краще враховуйте вік і поведінку дитини. Він може впустити важкі горщики з квітами, вколотися про кактус. На деякі рослини у дітей буває алергія. Вибирайте герань або представників цитрусових (попередньо переконавшись, що на них немає алергічних реакцій), поставте в дитячій фіалки або кімнатний клен - ці рослини безпечні і красиві.
3
Прикрашаючи кухню квітами, пам'ятайте про те, що не всі рослини здатні прижитися в умовах постійних перепадів вологості і температури, частих протягів. Жінки проводять багато часу в цьому приміщенні і намагаються поставити сюди якнайбільше кімнатних рослин, але будьте обережні. Для кухні підходять герань, плющ, хлорофітум, сансевьера, традесканція.
4
Передпокій та коридори - не найкращі місця для вирощування квітів, так як в них мало світла і часто бувають протяги. В таких умовах можуть вижити лише циссус і аспидистра, тому якщо необхідно прикрасити цю частину квартири, вибирайте їх або створюйте композиції із сухих квітів.
5
В будь-якій кімнаті розміщуйте квіти на світлі, забезпечуйте їм достатнє освітлення. Найкраще ставити горщики на вікна, що виходять на південь. Не бажано використовувати в якості прикраси штучні квіти, так як вони тільки збирають пил. А живі рослини не тільки красиво виглядають, але й зменшують кількість шкідливих домішок в повітрі, насичують його киснем, зволожують повітря, зменшують електростатичне поле.
6
Використовуйте красиві декоративні горщики, кашпо, полки для квітів, підбираючи їх так, щоб вони гармонійно вписалися в інтер'єр. Але не забувайте враховувати і особливості рослини при підборі горщика для нього. Ряболисті і квітучі екземпляри добре виглядають в однотонних горщиках простої форми, а звичайні рослини без квітів із зеленим листям можна прикрасити вигадливими горщиками з цікавим малюнком.
7
В будь-якій квартирі краще виглядають великі рослини, що стоять на підлозі або підвішені на стіні. Кілька маленьких горщиків, розставлені на підвіконні, не так помітні в інтер'єрі. Рослини одного виду, посаджені в однакових горщиках і розставлені по кімнаті, додадуть квартирі строгість і елегантність.
8
Не захоплюйтеся квітучими рослинами, вони безсумнівно гарні, але у великій кількості вже не приваблюють багато уваги. Крім того, такі квіти, як правило, вимагають складного догляду. Вибирайте одне-два квітучих рослини, зробіть на них акцент решта ж нехай будуть звичайними декоративнолистних.