Як прибрати непотрібну програму. Як видалити файл з панелі управління.

Багато встановлені на комп'ютері програми стають з часом непотрібними. У більшості своїй вони не заважають роботі, однак завжди займають певне місце на жорсткому диску, який може бути використано під більш потрібні цілі.
Інструкція
1
Якщо програма, яку ви хочете видалити, містить потрібні вам у подальшій роботі дані, попередньо виконайте їх копіювання в документи. Вони можуть перебувати в різних папках, створених додатком, зазвичай вони знаходяться в Application Data або Program Files на локальному диску.
2
Якщо ваша програма використовувала будь-які параметри облікових записів, наприклад, браузер, збережіть також їх окремим файлом на жорсткому диску.
3
Відкрийте меню «Пуск». У програмах знайдіть директорію з потрібним вам назвою, відкрийте меню, що випадає і знайдіть там пункт деінсталяції програми. Зазвичай він так і називається «Деінсталяція програми». Також може бути "Uninstall", в залежності від виробника.
4
Якщо ви не знайшли такого пункту в меню «Пуск», скористайтеся альтернативним методом. Для цього зайдіть в «Панель управління», виберіть меню установки і видалення програмного забезпечення. У вас відкриється нове вікно, в якому буде приведений список програм з варіантами дій. Знайдіть ті, які вам не потрібні і виберіть пункт "Видалити".
5
У вікні майстра видалення програми виберіть вид деінсталяції. Повне видалення увазі під собою те, що всі налаштування, всі користувальницькі файли і дані облікових записів безповоротно будуть стерті з пам'яті комп'ютера. Якщо ви виберіть звичайну деінсталяцію, можливо, деякі види даних збережуться на жорсткому диску.
6
Перевірте, чи повністю віддалилися папки програми з жорсткого диска, перевіривши потрібні директорії. Часто навіть при повному видаленні залишаються деякі дані програми, що займають на диску певний простір. Зокрема, це відноситься до ігор. В цьому випадку вам також варто перевірити директорію Games на вашому жорсткому диску.
Зверніть увагу
Багато програм містять користувача файли.
Корисна порада
При видаленні платних програм зберігайте ліцензійні ключі.