Як зменшити обсяг флешки. Зменшити розмір флешки.

Багато пристроїв, наприклад, DVD-програвачі, не підтримують знімні носії з великим обсягом пам'яті. Для цього найкраще підійде покупка нової флешки, проте є і можливість зменшення її об'єму.
Вам знадобиться
  • - програма для розбивки носія на розділи, наприклад, JetFlash.
Інструкція
1
Скачайте програму, яка виконує операції розбивки знімних носіїв на розділи. Тут підійде JetFlash Recovery Tool, Acronis і інші утиліти для роботи з дисками. Будьте уважні, розміри звичайно вказуються в байтах.
2
Скопіюйте всю потрібну вам інформацію з носія на жорсткий диск. Зайдіть в «Мій комп'ютер», натисніть на флешці правою кнопкою миші і виберіть дію «Форматувати». Найкраще не ставте галочку навпроти очищення заголовка.
3
Встановіть завантажену програму на комп'ютер, слідуючи вказівкам меню інсталятора. Запустіть її, якщо потрібно, повторно вставте знімний носій в роз'єм на комп'ютері. Коли носій відобразиться в списку пристроїв, виберіть тип дій, яке хочете виконати з диском, в даному випадку це розбивка на томи або розділи.
4
З'ясуйте, якого обсягу повинна бути одна з частин на вашій флешці. Після цього створіть розділ з відповідним розміром пам'яті. Будьте уважні: деякі програми при розбивці знімних дисків на томи залишають відкритий доступ тільки до однієї з його частин, найкраще, якщо пристрій призначається для використання не на комп'ютері.
5
Встановіть пароль для тієї частини, яка не буде задіяна в процесі. Будьте уважні при вказівці пароля, оскільки надалі він знадобиться не тільки для доступу до файлів, але і до операцій з розділом.
6
Відформатуйте створені розділи окремо. Той, який не буде потрібен вам надалі, заповніть будь-якою інформацією, найкраще, щоб це були дані однакового вмісту. Далі, коли ви будете приєднувати знімний носій до персонального комп'ютера, у вас буде відображатися два різних пристрої. Функція автозапуску також буде з'являтися повторно і для другого диска.
Зверніть увагу
Будьте уважні при вказівці об'єму розділу.
Корисна порада
Не користуйтесь технічними методами зменшення пам'яті, наприклад, шляхом видалення чіпів.
Зменшення розміру флешки найчастіше необхідно для використання її в альтернативних пристроях, наприклад, для підключення до DVD-програвача, який не підтримує накопичувачі великого обсягу. В даному випадку актуально створення прихованого розділу.
Вам знадобиться
  • - програма для управління дисковими накопичувачами.
Інструкція
1
Зменшіть розмір знімного накопичувача за допомогою розбивки флешки на два розділи, один з яких повинен бути підтримуваного пристроєм обсягу. Другий розділ буде прихований, ви можете скопіювати у нього будь-яку інформацію - відкрити його можна буде тільки на комп'ютері. Також деякі програми при виконанні розбивки НЕ зашифровують розділ, в даному випадку розпізнається підключення двох пристроїв.
2
Для виконання даної дії існує багато відповідних програмних утиліт, скористайтеся, наприклад, Acronis або Partition Magic. Зверніть увагу, що багато з них не є безкоштовними, тому для виконання дій зі знімним накопичувачем вам необхідно буде також придбати ліцензію.
3
Зайдіть в меню програми і виконайте форматування вашого знімного накопичувача, попередньо зробивши копію перебувають на ньому файлів на жорсткий диск комп'ютера, якщо це необхідно.
4
Виконайте створення двох розділів і один зашифруйте за допомогою установки пароля. Другий розділ отформатируйте в підтримуваної пристроєм файлової системи (докладніше про це читайте в керівництві користувача).
5
Скопіюйте файли, які потрібні вам для роботи з накопичувачем, на його незахищений розділ. Після цього перевірте роботу флешки. У випадку якщо вона як і раніше не розпізнається системою, спробуйте відформатувати її в інший файлової системи.
6
Також попередньо переконайтеся, що диск виправлений, у ньому відсутні биті сектора, USB-роз'єм пристрою працює справно і так далі. Також вказуйте розмір при розбивці з точністю до байтів. Переконайтеся в тому, що чи не переплутали розділи.
7
Також перевірте ваш знімний накопичувач на наявність вірусів і перевірте, читаються чи в пристрої інші флеш-карти. Надалі просто придбайте накопичувач невеликого обсягу замість того, щоб проводити маніпуляції зі звичайними флешками.
Корисна порада
Користуйтеся флешками відповідного об'єму.