Як відкрити свій магазин модного одягу.

Якщо у вас з'явилася ідея створити свій власний маленький бізнес, відкривши магазин модного одягу, але ви не знаєте що робити і з чого почати, не біда. Дотримуйтесь простим інструкціям, і у вас все вийде.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з концепцією свого майбутнього магазину. Почніть з того, хто відвідуватиме ваш магазин. Елітні багаті покупці або звичайне середньозабезпеченим населення. Молодь або люди в роках. Щоб вирішити дане питання, необхідно проаналізувати місто, в якому ви живете, його населення.
2
Вирішіть, які торгові марки будуть поставляти вам одяг. Необов'язково вибирати тільки відомі бренди, пробуйте щось нове. Якщо одяг нових маловідомих марок відповідатиме вимогам споживачів (буде зручною, стильною, якісною і за прийнятною ціною), то такий одяг будуть розбирати.
3
Розробивши концепцію магазину, переходьте до вибору місця. Краще всього, якщо ваш магазин буде розташовуватися в якому-небудь торговельному центрі. Тоді більша ймовірність, що до вас будуть заходити покупці. Якщо торговельних центрів у вашому місті немає або вам просто не вдалося туди потрапити, вибирайте місце виходячи з особливостей самого міста.
4
Вибираючи приміщення, враховуйте необхідну вам площа території. В середньому вона повинна становити не менше 100 квадратних метрів. Подумайте самі - потрібно ж кудись прилаштовувати торгові ряди, примірочні, вітрини та інше.
5
Після вибору приміщення, підготуйте його до відкриття: зробіть ремонт, де це необхідно, підберіть стиль інтер'єру, обладнайте його. Завезіть необхідні меблі, обладнання, прилади.
6
Зареєструйте своє підприємство. За консультацією можна звернутися в будь-яку юридичну фірму.
7
Підберіть персонал: продавців-консультантів, охоронців і т.д. На першому етапі вам буде достатньо перших двох.
8
Пустіть рекламу. Зараз даною роботою займаються спеціальні рекламні агентства. Чим більше реклами свого магазину ви пустите, тим більше покупців ви привернете.