Як підтягнути обличчя без операції.

З віком шкіра обличчя втрачає свій тонус, з'являється друге підборіддя, шкіра стає в'ялою і обвисає на щоках, з'являються зморшки, опускаються куточки рота. Пластична операція справляється з такими напастями в лічені години, але не всі готові лягати під скальпель. Вихід є, підтягнути своє обличчя можна самостійно і вдавшись до допомоги декількох фахівців.
Інструкція
1
Зверніться в професійного масажиста. Багато косметологічні центри та кабінети пропонують послугу з омолоджуючий масаж. За допомогою спеціальних технік умілий масажист призведе м'язи обличчя в тонус, і з часом вони стануть набагато більш підтягнутими. Овал обличчя стане чіткіше, розгладити зморшки, шкіра на щоках стане більш пружною. Головне, знайти фахівця з дипломом, і тоді від масажу дійсно буде толк.
2
Проведіть курс процедур міостімуляциі. Принцип роботи той же - привести м'язи в тонус. Проводиться в спеціалізованих салонах кваліфікованими фахівцями. Суть міостімуляциі полягає в тому, що за допомогою електричних імпульсів дратуються м'язи обличчя, і вони починають працювати самостійно, без вашої участі. Болі при цьому ви відчувати не будете, лише легкий дискомфорт в перший час, поки не звикнете до роботи м'язів без ваших зусиль.
3
Процедури мезотерапії також ефективні в боротьбі з віковими змінами особи. Мезотерапія сприяє стимуляції обмінних процесів на клітинному рівні. Суть процедур полягає в тому, що в серединні шари шкіри і в підшкірно-жирову клітковину вводяться вітамінізовані ін'єкції, які поставляють потрібні речовини клітинам для їх харчування, поліпшення кровообігу і стимуляції шкіри. В результаті ви отримуєте оновлену шкіру обличчя, підтягнуту і свіжу. Єдиний мінус мезотерапії - біль при введенні препаратів. Зате ефект досягається набагато швидше, ніж при масажі і міостімуляциі.
4
Займіться гімнастикою для обличчя. М'язи обличчя потребують регулярних навантаженнях. Гімнастика допоможе розслабити їх, за сет чого разгладятся зморшки, і привести їх в тонус, що допоможе підтягнути шкіру. Щоденні заняття по 10-15 хвилин, і вже через місяць навколишні помітять ізмененія.Упражненіе для очей - поставте пальці до зовнішніх куточків очей, трохи натисніть. Закривайте і відкривайте очі, при цьому ви повинні відчувати пальцями скорочення м'язів.
5
Вправа для чола - покладіть пальці на лоб так, щоб вказівні були близько лінії росту волосся, безіменні - на верхній лінії брів. Піднімайте брови, утримуючи їх безіменними пальцями, а великими і вказівними стягніть шкіру чола вперед і вниз. Під час виконання вправи на лобі не повинні з'являтися складки.
6
Вправа для губ - стисніть губи, притискайте куточки губ, де утворюються складки, пальцями.
7
Вправа для щік - на місце складок, що утворюються при посмішці, покладіть вказівні пальці і розтягуйте куточки губ, злегка натискаючи пальцями для перешкоди руху.
8
Для підборіддя - поставте під підборіддя кулаки і з силою відкривайте рот, долаючи опір куркулів.