Як зняти гроші з банківської картки. Як зняти гроші з картки в банкоматі.

В даний час банківські карти є вельми популярними: на них перераховують зарплату, з їх допомогою здійснюють платежі, перекази, отримують і розплачуються за кредитами. Найпростіша і популярна операція поповнення гаманця готівкою - це зняття грошей з картки.
Інструкція
1
Для того щоб зняти гроші з банківської карти скористайтеся банкоматом. Добре, якщо це буде банкомат, що належить кредитної організації, в якій випущена карта. В такому випадку вам не доведеться платити комісію за зняття. При переведенні в готівку грошей з карти в банкоматі стороннього банку за операцію утримають комісію.
2
Отже, вставте карту в спеціальний отвір. На екрані в цей час з'явиться поле, в яке потрібно ввести пін-код. Зверніть увагу, чи немає яких-небудь пошкоджень на банкоматі, наклейок, накладок - все це може бути вивертами шахраїв. Особливо будьте обережні при знятті грошей у вуличному банкоматі, вводите пін-код швидко і краще прикрийте долонею клавіатуру.
3
Після введення пін-коду натисніть кнопку «Далі. На екрані з'явиться список операцій, які можна здійснити за допомогою банківської карти. Для того щоб зняти гроші, натисніть «Видача готівки, після чого з'явиться вікно, де будуть вказані різні суми, які можна зняти. Ви можете вибрати одну із запропонованих сум або ввести її самостійно, вибравши поле «Інша сума і ввівши цифри з клавіатури. Потім натисніть кнопку «Далі і чекайте, коли банкомат видасть вам готівку. Разом з готівкою заберіть чек і карту.
4
Зняти гроші з картки ви зможете, якщо відвідаєте офіс банку, якому вона належить. Для цього зверніться до операціоністу, пред'явіть картку та паспорт і вкажіть кодове слово, якщо це необхідно. Після цього вам залишиться тільки назвати потрібну суму, розписатися у видатковому ордері та отримати готівку.
5
Пам'ятайте, що ви можете не тільки зняти готівку, а й оплатити с картки комунальні платежі, відправити переказ, розплатитися за покупки. Але при цьому завжди дотримуйтеся обережності і ніколи не зберігайте пін-код і карту разом, не знімайте гроші, якщо поблизу є підозрілі люди і краще здійснюйте цю операцію в банкоматі, розташованому в офісі банку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f6qVUrgipWo
Зняти готівку гроші з пластикової банківської картки можна через касу вашого банку або банкомати. Другий варіант зручний тим, що банкоматів набагато більше, ніж пунктів з живими касирами, особливо в неробочі години. Крім того, процедура отримання грошей в банкоматі не віднімає часу на спілкування з операціоністом.
Інструкція
1
Для отримання готівки в банкоматі вам потрібно мати у своєму розпорядженні саму кредитну карту і знати її PIN-код. Якщо ці два попередніх умови виконані і банкомат знайдений, можна переходити до процедури отримання готівки.
2
Переконайтеся, що банкомат призначений для обслуговування вашої картки . На ньому має бути такий же логотип платіжної системи, який зображений і на вашій картці (Eurocard/MasterCard, Cirrus/Maestro, Visa і т.д.)
3
Переконайтеся в безпеці отримання грошей. На банкоматі має бути присутня інформація про приналежність до певного банківській установі, його адреси і телефони на випадок виникнення будь-яких збоїв чи інших проблем. Крім того, поблизу банкомату не повинно бути ніяких додаткових пристроїв відеостеження, що дозволяють бачити клавіатуру в процесі набору коду. І живі очі за вашою спиною теж не повинні мати можливості спостерігати цього процесу.
4
Вставте карту в приймач і дочекайтеся запрошення на дисплеї. Залежно від типу банкомата процедура може починатися з вибору мови, вибору потрібної операції або введення PIN-коду.
5
Дотримуйтесь інструкцій на дисплеї банкомата. В цьому процесі буде необхідно ввести PIN-код і, якщо ви при цьому помилитеся більше трьох разів, то карта може бути вилучена банкоматом. Якщо це трапиться, то необхідно відразу додзвонитися до служби підтримки клієнтів свого банку, повідомити про цю ситуацію і попросити заблокувати картку. Для отримання картки назад (або виготовлення нової) від вас буде потрібно заяву з викладом події, включаючи координати і приналежність банкомата.
6
Виберіть потрібну суму із запропонованих варіантів або натисніть кнопку напроти пункту «Інша сума» і введіть потрібне значення з клавіатури.
7
Натисніть кнопку «Так» у відповідь на запитання «Видати квитанцію», якщо вона вам потрібна.
8
Заберіть карту з банкомату, коли він подасть відповідне звукове сповіщення. Тільки після цього апарат видасть запитані вами гроші . Якщо ви не витягнете карту з приймача протягом декількох десятків секунд (від 20 до 40), банкомат вважатиме її забутої і вилучить до своїх. Так само він надійде і з не витягнутими вами вчасно купюрами.
9
При отриманні грошей в пункті видачі готівки процедура буде схожою - операціоніст попросить вас ввести PIN-код і назвати суму. Крім цього вам буде необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу.