Як закачати музику Sony Walkman.

Для того щоб закачати музику на пристрій Sony Walkman, потрібно спеціальна програма під назвою Sonic Stage. Програвання файлів, скопійованих за допомогою звичайного провідника, неможливо.
Інструкція
1
Встановіть програму Sonic Stage, призначену для запису музики на Sony Walkman. Для цього вставте в привід комп'ютера диск, що поставляється в комплекті. У вікні установки виберіть регіон, в якому буде використовуватися пристрій, і натисніть кнопку установки. Після закінчення процесу перезавантажте комп'ютер.
2
Підключіть пристрій Sony Walkman до комп'ютера. Для цього скористайтеся usb-кабелем, що поставляється в комплекті. Один його кінець підключіть до відповідного роз'єму пристрою, а другий безпосередньо до комп'ютера. Якщо ви використовуєте пристрій, що підтримує роботу Magic Gate Memory Stick, то вставте цю карту пам'яті в сам пристрій до його підключення до комп'ютера.
3
Запустіть програму Sonic Stage. Для цього виберіть "Пуск" -> "Всі програми" -> Sonic Stage -> Sonic Stage. Або запустіть її за допомогою подвійного клацання по відповідному ярлику на робочому столі. Натисніть на кнопку Transfer, розташовану у верхній правій частині вікна програми. Далі виберіть напрямок передачі музичних файлів.
4
У списку My Library, розташованому в лівій частині вікна програми Sonic Stage, виберіть необхідні файли для запису на пристрій Sony Walkman. Якщо необхідно записати кілька файлів, утримуйте при виборі клавішу Ctrl. Якщо необхідно записати цілий альбом, виберіть всю папку.
5
За замовчуванням файли в форматах mp3 і OpenMG будуть скопійовані на пристрій із збереженням формату і бітрейта. Однак якщо підключений пристрій не підтримує роботу з певним форматом, файли будуть конвертовані програмою. Якщо ви хочете самостійно змінити бітрейт і формат файлів, клікніть по кнопці Settings.
6
Для початку передачі файлів на пристрій натисніть відповідну кнопку із зображенням стрілки. Розпочнеться процес копіювання аудиодорожек.