Як зробити, щоб швидко схудли ноги. Як швидко схуднути в ногах.

М ногие спортсмени, особливо жіночої статі, скаржаться на занадто великі або перекаченние ноги. Є кілька типів вправ, які допоможуть позбавити від зайвої ваги в цій частині тіла. Проте варто враховувати і особисті особливості організму при виробленні режиму тренувань і харчування.
Інструкція
1
Додайте більше вправ для серцево-судинної системи в свій регулярний тренувальний процес. Такий тип навантаження допоможе швидше спалити зайвий жир і калорії. Також ви зможете підтягнути ті частини тіла, які цього потребують. Біг і інші види спорту на свіжому повітрі, які вимагають кардионагрузки, будуть сприяти схудненню в області ніг і не тільки.
2
Увімкніть вправи з пілатесу та йоги в щотижневу тренувальну програму. Всього виконуйте їх 2-3 рази в тиждень. Обидва ці види навантаження допоможуть зробити тіло більш струнким, в тому числі і ноги. Пілатес і йога вимагає участі всіх великих і дрібних м'язів, які часто не використовуються на регулярних тренуваннях. Відповідно, укупі вони прискорять процес схуднення в області ніг.
3
Внесіть різноманітність у свої регулярні тренінги. Людський організм звикає до тренувань одного типу і вимагає чогось нового. Постійно виконання тільки підйомів на ноги або біговій програми може загальмувати шлях до успіху. Тому міняйте тренажери або ігрові види спорту, щоб не потрапити в застій.
4
Дотримуйтеся збалансованої і здорової дієти. Хоча вас можуть турбувати тільки перекаченние ноги, насправді, дуже важливо дотримуватися загальний грамотний раціон і тренуватися на регулярній основі. Ці два пункти невіддільні одне від одного. На час схуднення в області ніг, намагайтеся споживати менше білка. Включіть в раціон більше легкої їжі, як наприклад, банани і рибу.
5
Виконуйте ті вправи, які допомагають вашим ногам позбавлятися від зайвої ваги. Багато вправи задіють майже 2/3 від маси тіла. Вони називаються компаундні. Ви ж виконуйте ізольовані. До них можна віднести: підйом ніг на перекладині або лежачи, полуприседи або підйоми стегна. Вони все допоможуть домогтися бажаного результату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FG_bbFW4pAQ
Зверніть увагу
Якщо не знаєте, як схуднути в ногах, почніть з щоденних спортивних занять, які не тренуйтеся до знемоги, але і не лінуйтеся, в день потрібно приділяти гімнастики хоча б 15-20 хвилин, тільки в цьому випадку вправи дадуть позитивний ефект . Якщо ви посилено займаєтеся, а жир з стегон все ще не поспішає йти, відмовтеся від смаженої і жирної їжі, намагайтеся не їсти сир і білий хліб.
Корисна порада
На жаль, далеко не всіх природа нагородила стрункими красивими ногами, форма яких не вимагає корекції. Особливо відчувається потреба «зайнятися» ногами, коли приходить літо, а значить, і пора коротких спідниць і шортів, які на повних ногах просто не виглядають. Будь дієтолог або фахівець з фітнесу скаже вам, що про стрункість і красу ніжок варто подбати ще взимку, щоб до літа вже був результат.
Ноги - це частина тіла, яка найгірше піддається схудненню. Але не потрібно відразу панікувати і купувати широку спідницю або брюки, які прикриють так звані недоліки фігури. В даний час є багато способів, які позбавлять вас від повноти ніг.
В першу чергу слід переглянути свій раціон харчування. Дієтологами доведено, що всіляка випічка та солодощі є головним ворогом нашої фігури. Адже зайві калорії перетворюються в жир, який відкладається на стегнах та інших частинах тіла. Тому краще відмовитися від споживання мучного та сладкого.Но за допомогою однієї дієти у вас не вийти швидко домогтися ефективного результату. Спробуйте вдатися до кардинальних рішень, наприклад, почніть відвідувати спортзал або фітнес. Відвідування фітнес-клубу допоможе вам прибрати зайві сантиметри. Тренер запропонує спеціально розроблений комплекс вправ для проблемних зон. Також дуже корисна і ефективна для стегон аквааеробіка. Вправи в воді збільшують навантаження на м'язи, що сприяє спалюванню більшої кількості калорій.Еслі у вас з яких-небудь причин немає можливості відвідувати тренування, можна скористатися нескладними вправами, які просто виконувати вдома. Сядьте на стілець, між колінами затисніть гумовий м'яч. Стискайте м'яч колінами так сильно, наскільки це можливо і тримайте в цьому положенні 10 секунд, потім розслабте ноги. Починати вправу потрібно з 5-10 підходів, поступово збільшуючи навантаження до 20 підходів. При сильному затискування м'яча ви відчуєте напругу і біль у м'язах. Це означає, що вправа ви виконуєте правильно. Вправа добре впливає на внутрішню частину бедра.Также можна зміцнити зовнішню частину стегна. Ляжте на підлогу, на лівий бік, голову підіпріть рукою. Робіть махи правою ногою на 90 градусів, при цьому ногу в коліні не згинайте. Повторіть вправу, перевернувшись на правий бік. Під час виконання вправи ви задієте і нижній прес. Сядьте на підлогу, ноги випрямити. Починайте як би «йти», почергово згинаючи ноги в колінах. Спочатку рухайтеся вперед, а потім таким же чином тому. Руки під час вправи повинні бути зігнуті в ліктях, спину тримайте прямо, не сутультесь. За допомогою цієї вправи можна зміцнити м'язи стегон і позбутися целюліту.