Як склеїти mpg.

Для склеювання файлів mpg потрібно одна з програм для відеомонтажу. Прикладами таких програм може служити безкоштовна програма Virtual Dub, а також комерційні редактори відео Sony Vegas, Adobe Premiere та ін.
Інструкція
1
Для склеювання фрагментів mpg за допомогою програми Virtual Dub вони повинні мати однакові параметри роздільної здатності, fps (кадрів в секунду) і формату стиснення. В іншому випадку склеїти за допомогою даної програми їх буде неможливо.
2
Далі виконайте наступні дії. Виберіть в інтерфейсі програми File -> Open і в діалоговому вікні виберіть перший відеофайл. Після цього додайте наступний фрагмент за допомогою інтерфейсу програми, вибравши File -> Append AVI segment. Якщо потрібно додати ще декілька файлів, зробіть це таким же способом.
3
Виберіть пункт Video -> Direct stream copy, якщо не потрібне додаткове стиснення склеюваних файлів. При виборі цього пункту всі фрагменти просто об'єднаються в один файл. Після цього збережіть пророблені зміни.
4
Також ви можете використовувати одну з програм для нелінійного відеомонтажу - Sony Vegas, Adobe Premiere, Pinnacle Studio, Nero Vision і т.п. Запустіть обрану програму і за допомогою її інтерфейсу імпортуйте в неї необхідний відеофайл («Файл» -> «Відкрити» або «Файл» -> «Імпорт»). Більшість програм також підтримує перетягування файлів з вікна провідника. Перемістіть імпортований відеофайл на монтажний стіл програми.
5
Подібним чином імпортуйте всі файли mpg, які необхідно склеїти. Розташуйте їх на монтажному столі один за одним. Збережіть отримані зміни. Для цього виберіть «Файл» -> «Зберегти як» («Прорахувати як», «Експорт» - залежно від програми). Далі вкажіть місце для збереження файлу і виберіть формат відео. Додатково для нього можна задати такі настройки як якість, ступінь стиснення, дозвіл та ін. Вкажіть ім'я майбутнього відеофайлу, після чого натисніть кнопку збереження. Дочекайтеся закінчення процесу, час якого буде залежати від довжини відео та зазначених параметрів стиснення.
Нерідкі випадки, коли при роботі з відео-інформацією виникає необхідність різання і подальшого з'єднання різних фрагментів запису. Всі ці завдання, а також безліч інших можна виконати за допомогою програми Virtual Dub.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Virtual Dub.
Інструкція
1
Скачайте програму з офіційного сайту за посиланням http://www.virtualdub.org/download.html і встановіть на комп'ютер. Запустіть додаток, клікнувши двічі по установчого файлу. Це програмне забезпечення на комп'ютер встановлювати не потрібно, тому всі запускається за допомогою одного файлу.
2
Основне вікно програми нагадує собою звичайний програвач відео-файлів. Пункт меню Edit містить всі кнопки для роботи з перетворенням відео. Щоб встановити початок відрізка, пересуньте повзунок або скористайтеся пунктом меню Edit - Set selection start або Edit - Go to. В останньому випадку треба буде вказати номер кадру. Дана операція може бути здійснена з кількома кадрами по черзі.
3
Для позначки кінця відрізка виберіть пункт меню Edit - Set selection end. Збережіть новий відрізок за допомогою пункту меню File - Save stripped avi. Якщо вам потрібно склеїти відрізки, натисніть File - Append AVI segment. Також варто відзначити, що найкраще на локальному диску комп'ютера створювати окрему папку для проектів з відео, а в ній уже подпапки для окремих роликів.
4
Програма містить безліч фільтрів, застосувати які можна через пункт Video - Filters. Можна накласти звукову доріжку, зберегти звукову доріжку окремо і зробити розкадрування фрагмента відео-файлу і виконати інші операції за допомогою програми Virtual Dub. Програма доступна для скачування і не вимагає оплати. Ознайомитися з можливостями програми Virtual Dub можна на офіційному сайті або в розділі допомоги програми. В інтернеті можна знайти різні інструкції з використання цього додатка. В цілому ж можна сказати, що два файли склеїти зовсім просто, маючи потрібне програмне забезпечення.