Як скопіювати слайд.

Копіювання слайдів з однієї презентації в іншу цілком можливо при наявності програмного забезпечення Microsoft Office, в яке входить утиліта PowerPoint. Також для цих цілей підійдуть і інші програми для роботи зі слайдами, послідовність дій при цьому буде приблизно однаковою.
Вам знадобиться
  • - програма PowerPoint.
Інструкція
1
Якщо потрібно, скачайте і встановіть необхідне програмне забезпечення на ваш комп'ютер. Відкрийте головне меню PowerPoint. Виберіть презентацію, з якої вам потрібно скопіювати слайди і відкрийте її в програмі.
2
Перебуваючи в звичайному режимі, виберіть ті слайди, які вам потрібно скопіювати. Якщо потрібно тільки одне зображення, виділіть тільки його. Якщо ж декілька, і при цьому вони в презентації йдуть по порядку, виділіть їх також за допомогою лівої кнопки миші, одночасно натиснувши клавішу Shift. Якщо потрібні вам зображення розташовані в презентації не по порядку, виберіть кожен з них аналогічним способом, тільки при цьому натискаючи клавішу Ctrl.
3
На вибраних вами зображеннях клацніть правою кнопкою миші. Виберіть дію «Копіювати» або просто натисніть клавіші Ctrl + C. Вставте слайди в новий попередньо створений проект за допомогою команди «Вставити» або натиснувши Ctrl + V в області вікна, в якому зазвичай відображаються зображення.
4
Налаштуйте форматування презентації, щоб змінити зовнішній вигляд відображення файлів. Для цього натисніть команду «Параметри вставки» і виберіть пункт "Зберегти вихідне форматування», якщо вам потрібно застосувати параметри з оригінального файлу.
5
Якщо вам потрібно змінити тип шаблону презентації, скористайтеся командою «Використовувати форматування шаблону оформлення», налаштувавши при цьому все відповідно до власних уподобань.
6
Якщо вам потрібно перенести зображення з однієї презентації в іншу. Скористайтеся командою «Вирізати», а не «Копіювати» за допомогою того ж меню правої кнопки миші.
7
Якщо вам потрібно скопіювати зображення з презентації в звичайний файл, тоді просто виділіть його, виконайте копіювання, відкрийте будь-який графічний редактор, встановлений на вашому комп'ютері. Виберіть створення нового файлу і вставте в нього зображення з буфера обміну. Збережіть слайд.
Зверніть увагу
Будьте уважні в налаштуваннях форматування слайдів.
Корисна порада
Користуйтеся функцією попереднього перегляду.