Як створити відеодиск.

Створення відеодис насправді не така важка задача, якщо під рукою є потрібне програмне забезпечення. Однак важливо врахувати деякі нюанси процесу запису.
Вам знадобиться
  • - програма NeroVision.
Інструкція
1
Скачайте програму Nero, переконавшись, що в список її утиліт входить NeroVision. Виконайте інсталяцію, згідно з вказівками меню установки, виконайте асоціацію файлів для подальшого відкриття деяких форматів даних за допомогою нової програми.
2
Відкрийте Nero Vision. Виберіть розділ, відповідний вашому типу диска. У вас з'явиться меню «Створити DVD-диск», виберіть створення DVD-відео. Будьте уважні, деякі пункти мають схожі назви.
3
У вікні проекту знайдіть область додавання файлів. Натисніть на іконку із зображенням знака + і натисніть на неї. Зайдіть в директорію знаходження потрібних для запису відеофайлів, виберіть їх і натисніть «Додати в проект». Якщо потрібно додавання декількох файлів, виділіть їх, одночасно натиснувши Ctrl.
4
Скористайтеся також іншим методом додавання файлів, для цього просто відкрийте папку з ними і перетягніть їх в область списку в проекті за допомогою лівої кнопки миші. Переконайтеся, що обсягу диска достатньо для запису всього обсягу інформації, для цього подивіться внизу вікна проекту на спеціальну шкалу, що показує заповненість носія.
5
Відредагуйте меню, яке буде з'являтися при завантаженні диска. Ви можете зробити це на свій розсуд, попередньо обравши наявні шаблони або створивши свої власні.
6
Виконайте, якщо потрібно, перейменування відеороликів. Для цього просто натисніть двічі лівою кнопкою миші по позиції, яку хочете виправити і введіть нову назву. Якщо потрібні додаткові параметри, відкрийте відповідне меню їх налаштувань. Тут ви можете налаштувати фон, шрифт, звук та інше.
7
Відкрийте попередній перегляд, якщо вас все влаштовує, виконайте запис проекту на диск, попередньо налаштувавши параметри процесу.
Зверніть увагу
NeroVision не є безкоштовною.