Як будувати мережеві графіки. Як намалювати мережевий графік будівництва.

Мережевий графік являє собою тип графіка, вершини якого відображають стан будь-якого об'єкта (наприклад, будівельного), а дуги відображають роботи, які на ньому ведуться. Кожній дузі присвоюється час проведення робіт та/або кількість робітників, які її виконують.
Вам знадобиться
  • - програма Spu.
Інструкція
1
Використовуйте для побудови мережевого графіка програму Spu (http://motosnz.narod.ru/spu.htm). Викреслюють мережу зліва направо, а роботи-стрілки можуть при цьому мати довільний нахил і довжину, найголовніше при побудові мережевого графіка - дотримання загального напрямку зліва направо.
2
Спочатку побудуйте мережу, в чернетці, що не нумеруйте події. Після цього Упорядкуйте мережу, додайте всі невраховані, а також упущені роботи, взаємозв'язку. Не допускайте взаємних перетинань стрілок, краще сместите подія, або покажіть його у вигляді ламаної лінії.
3
Виконайте зображення паралельних робіт, як показано на малюнку. Наприклад, необхідно відобразити дві або більше робіт, які збігаються з початкового та кінцевого події, але розрізняються за тривалістю, приміром, електромонтажні та сантехнічні роботи в цивільному будівлі. Їх виконання суміщають, але не завжди в один і той же час. При виконанні таких робіт вводите додаткові події, залежність, виконана як неодружена зв'язок.
4
Відобразите при створенні мережевого графіка також поставки матеріально-технічних ресурсів, технічної документації та обладнання. Поставки - це зовнішні роботи по відношенню до виробництва.
5
Відображайте їх суцільною стрілкою, яка йде від події як гурток з нульовим позначенням до події, з якого розпочато використання матеріалів. Тривалість поставки визначте з дня заявки до дати отримання обладнання (матеріалів, конструкцій) на склад.
6
Відобразите в мережевому графіку організаційні заходи, які пов'язані з організацією потоку, а також з поділом фронту робіт. Цю залежність покажіть як послідовний перехід бригад, переміщення устаткування. У даному випадку використовуйте принцип поточности.
7
Застосовуйте двосторонні й односторонні зв'язки, щоб побудувати мережевий графік. Зверніть увагу, у ньому не можна допускати замкнуті контури, хвостові і тупикові події. При охопленні великого комплексу робіт укрупнювального (спростите) графік шляхом заміни комплексу однотипних робіт однією роботою.