Як зменшити ступінь стиснення.

Автоматичний стиск малюнка, який додається a файл, дозволяє значно зменшити розмір файлу. У саме поняття «стиснення», прийняте в Microsoft Office, входять кілька компонентів: зменшення здатності зображення, власне стиск (за замовчуванням 220 пікселів на дюйм) і видалення обрізаних фрагментів.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Excel 2010;
  • - Microsoft Outlook 2010;
  • - Microsoft Power Point 2010
Інструкція
1
Запустіть офісний додаток Microsoft Excel і перейдіть в пункт «Довідка» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції зміни параметрів автоматичного стиснення малюнка, який додається до файлів Пакета Microsoft Office.
2
Вкажіть команду «Параметри» і розкрийте посилання «Додатково».
3
Вкажіть файл, підлягає зміні параметрів стиснення, у списку поруч із групою «Розмір і якість зображення» і застосуєте прапорець на полі «Не стискати зображення у файлі» для скасування функції стиснення.
4
Виконайте подвійний клік миші на зображенні, параметри стиснення якого підлягають редагуванню, і виберіть вузол «Налаштування».
5
Перейдіть на вкладку «Формат» і вкажіть пункт «Стиснення малюнка» в групі «Робота з малюнками».
6
Застосуйте прапорець на полі «Застосувати тільки до цього малюнку» для зміни параметрів стиснення тільки для вибраного зображення або зніміть прапорець на полі «Застосувати тільки до цього малюнку» для зміни параметрів стиснення всіх зображень у файлі.
7
Вкажіть бажане дозволу зображення в групі «Кінцевий результат» і поверніться в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції визначення дозволу за замовчуванням для всіх зображень в обраному файлі.
8
Перейдіть в пункт «Довідка» і розкрийте посилання «Параметри».
9
Вкажіть групу «Додатково» і відзначте файл, що підлягає завданням необхідного дозволу за замовчуванням, у списку поруч з вузлом «Розмір і якість» зображення ».
10
Вкажіть необхідний дозвіл в каталозі «Якість виведення за замовчуванням».
Зверніть увагу
Зміна параметрів дозволу зображення впливає на якість зображення!
Корисна порада
Зміна параметрів стиснення зберігається малюнка може призвести до необмеженого збільшення розмірів файлу.