Як встановити відеоплеєр.

Установка на комп'ютер додаткової програми відтворення звуку необхідна у випадку, якщо вам недостатньо стандартного набору функцій Windows Media Player. Всі програвачі різняться між собою підтримуваними форматами, споживанням системних ресурсів, інтерфейсом і так далі.
Інструкція
1
Скачайте на ваш комп'ютер кодеки для підтримки різних форматів вашим відеопрогравачем. Найкраще для цих цілей підійде K-Lite Codec Pack. Це безкоштовна програма, яка містить в собі всі необхідні елементи, які встановлюються на ваш комп'ютер в процесі інсталяції для підтримки відтворення відео більшості відомих форматів файлів, а також простий у використанні програвач. Природно, ви можете скористатися й іншими програмами, якщо знайдете їх більш зручними і відповідними вашим вимогам.
2
Виконайте інсталяцію програми, діючи відповідно вказівкам пункту меню системи. Виберіть у меню якомога більше форматів підтримуваних файлів, а найкраще виберіть відразу все, відзначивши їх галочками. На кінцевому етапі виконайте асоціацію файлів з новим відеопрогравачем, вказавши, які файли мультимедіа будуть відкриватися з його допомогою в автоматичному режимі при подвійному натисканні.
3
Якщо вам недостатньо програвача, який входить до складу K-Lite Codec Pack, скачайте додатково інші програми відтворення відеозаписів. Найбільш затребувані серед них Bsplayer, Divx Player, Crystal Player, Light Alloy та інші. Установка відбувається аналогічним чином - після скачування, якщо потрібно, розархівуйте файл, виконайте інсталяції згідно з пунктами меню і налаштуйте асоціацію з аудіо і відеозаписами різних форматів, які підтримує плеєр.
4
Запустіть програвач, виконайте його первісну настройку, зайшовши в меню конфігурації програми. Для перевірки спробуйте відтворити будь відеофайл, для цього відкрийте його за допомогою кнопки «Огляд» або клацнувши двічі по запису. Подивіться, відтворюється чи відео всіх інших форматів.
Зверніть увагу
Перш ніж встановлювати програмне забезпечення, переконайтеся в тому, що використовуєте ліцензійну версію.
Корисна порада
Встановлюйте на комп'ютер тільки один набір кодеків.