Як встановити ламіновану двері.

Завершальною стадією базового ремонту по праву вважається монтаж міжкімнатних дверей. Це одне з найбільш відповідальних і кропітких справ. Особливо якщо ви вирішили встановити двері самостійно.
Інструкція
1
Почніть з демонтажу старих дверей. Зніміть її з петель, потім за допомогою монтажки приберіть стару дверну коробку і очистіть отвір.
2
Тепер приступите до монтажу нової коробки. Дверна коробка повинні бути теж ламінованої, виготовленої за тією ж технологією і збігатися за кольором. Спочатку зробіть поперечну поперечину. Для цього прикладіть її до верху нових дверей, заміряйте ширину, зайву частину відпиляйте.
3
Точно також заміряйте і поздовжні поперечини. Скріпіть їх саморізами між собою. Але врахуйте, що між дверима і коробкою повинно залишитися маленьке відстань, приблизно 4-5 мм, для того, щоб двері могли легко закриватися і відкриватися. Врежьте петлі. Спочатку врежьте їх в полотно. Для цього зверху і знизу двері відміряйте по 20 см.
4
Прикладіть петлю до позначки і обводьте контур. Зробіть стамескою виїмки під верхню і нижню петлю. Потім призначте коробку до дверей і обводьте контур на коробці. Але простежте, щоб залишився зазор 5 мм між верхньою перекладиною у коробки і дверима. Врежьте саморізами петлі в коробку і двері. Щоб полотно не розкололося, попередньо просвердлите отвори. Коробку встановіть в дверний проріз. Для цього коробку, вставте в проріз і ретельно вирівняйте, використовуючи рівень. При необхідності вставте бруски між дверною коробкою і отвором або забийте клини. В стійках коробки з обох сторін зробіть по 3 отвори і за допомогою саморізів прикріпіть коробку до стіни. Саморізи утопите в коробці і отвори закрийте спеціальними кришечками в тон з дверима.
5
Простежте, щоб залишився між підлогою і дверима маленький проміжок (2 см), але врахуйте, що коли ви будете настилати покриття на підлогу, просвіт підніметься.
6
Навісьте на петлі двері, перевірте, як вона закривається, якщо все добре врежьте ручки і замок. Щоб під замок зробити отвір використовуйте дриль, спеціальні свердла і насадки, які допоможуть вам зробити отвір будь-якого діаметру. Відповідну частину замку врежьте в дверну коробку, простежте, щоб вона була на тому ж рівні, що й основна.
7
Монтажною піною залийте отвір між коробкою і стіною, але попередньо двері закрийте поліетиленом, а будівельним скотчем проклейте коробку. Інакше піну потім не відмиєте. Після того як зробите заливку піною двері залиште закритою на три години, попередньо вставте між коробкою і дверима тонкий картон, щоб не стиснуло двері. Приробити наличники.