Як встановити пароль на Скайп. Як встановити пароль при вході в skype.

Якщо ви не єдиний користувач ПК в родині, напевно стикалися з ситуацією, коли вашу переписку могли читати всі члени родини. Іноді інформація, якою з вами обмінюються, може бути конфіденційною або небажаної для перегляду іншими, в таких випадках можна просто обмежити доступ.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Skype.
Інструкція
1
В самій програмі є функція запиту пароля при її запуску, тобто крім вас і тих, хто знає пароль, запустити програму не зможе. Для перевірки роботи цієї функції необхідно, насамперед, запустити програму, двічі клацнувши лівою кнопкою миші по ярлику на робочому столі. Також запустити програму можна, якщо натиснути меню «Пуск», вибрати пункт "Всі програми" і в списку, відшукати ярлик програми.
2
Після запуску програми спробуйте вийти з облікового запису. Виберіть свій логін і введіть пароль. Перед натисненням кнопки входу в свій аккаунт, зніміть позначку з пункту Sign me in when Skype starts. Ця опція дозволить входити кожного користувача програми Skype тільки під своїм логіном.
3
Також рекомендується прибрати програму зі списку автозавантаження операційної системи. Для цього натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть команду msconfig і натисніть кнопку «ОК».
4
У новому вікні перейдіть до вкладки «Автозавантаження» і знайдіть рядок з назвою програми, зніміть позначку і натисніть кнопку «Застосувати». У вікні, натисніть кнопку «Перезавантажити зараз», попередньо закривши всі додатки і зберігши результати роботи.
5
Після перезавантаження системи перевірте програму на автоматичний запуск. Якщо ви не впевнені, що даний спосіб на 100% дозволить уникнути читання вашої переписки, введіть запуск системи за обліковими записами. Наприклад, можна створити кілька облікових записів: «Мама», «Папа», «Діма» і т.д.
6
Для цього необхідно натиснути меню «Пуск», запустити «Панель управління» і двічі клацнути лівою кнопкою миші по значку «Облікові записи користувачів». У вікні, натисніть посилання «Створення облікового запису».
7
Кожній такого запису необхідно встановити права доступу адміністратора, але вхід здійснювати за паролем. Таким чином, до вашого профілю не зможе зайти і прочитати особисті повідомлення.