Як прошити psp. Як перепрошити psp.

Перед власниками портативної ігрової консоллю компанії SONY встає вибір між використанням офіційної або модифікованої прошивки. Сама прошивка являє собою програмне забезпечення, на якому працює консоль. До переваг модифікованої прошивки в першу чергу відноситься запуск ігор безпосередньо з картки пам'яті. Це дозволить заощадити на купівлі ліцензійних ігор, які стоять в Росії чималих грошей.
Вам знадобиться
  • приставка, карта пам'яті, кабель для з'єднання з персональним комп'ютером, а також сама прошивка.
Інструкція
1
Виберіть прошивку. Ви можете зробити це на спеціалізованих сайтах. Для кожної моделі PSP існує своя прошивка, а відповідно відмінності в процедурі її установки.
2
Процедура прошивки досить проста і не займе багато часу. На консолі повинна бути встановлена офіційна прошивка 6.31 або 6.35 - це дуже важливо. Не намагайтеся прошивати консолі з більш раннім програмним забезпеченням, так як це може привести до несправності гаджета.
3
Завантажте прошивку PSP PRO-B4 або аналогічну. Отримані файли розпакуйте на карту пам'яті, в папку:/PSP/GAME/. Надалі в цій папці будуть зберігатися ваші ігри в форматі ISO і CSO.
4
Скачайте гру Minna no sukkiri, демо-версію, скопіюйте отриманий файл на карту пам'яті. Знайти і завантажити гру нескладно - вона знаходиться у вільному доступі.
5
Далі завантажте файли HBL, HEN і ISO Loader для прошивки версії 6.31 або 6.35. Отримані файли скопіюйте в кореневий каталог карти пам'яті.
6
Запустіть записану гру (Minna no sukkiri), виберіть нижній пункт. Якщо до цього все зроблено правильно, консоль повинна перейти в XMB.
7
Якщо вам з якихось причин не вдається прошити консоль, то зверніться до професіоналів. На даний момент людей, які займаються цією процедурою, досить, а послуги за вартістю не перевищують ціни однієї гри для PSP.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MXjc_gHspo8
Корисна порада
Перед прошивкою зарядите акумулятор вашої ігрової приставки, щоб уникнути відключення живлення під час процесу прошивки. Збій в харчуванні може призвести до незворотних наслідків. Не виконуйте будь-які маніпуляції з картою пам'яті під час прошивки. Пам'ятайте, що відповідальність за поломку приставки при зміні програмного забезпечення лежить тільки на вас.