Як встановити точний час на годиннику.

Зручно, коли годинник встановлені з точністю до секунди. І багато з них передбачають таку можливість. Спосіб здійснення цієї операції залежить від того, чи є годинник механічними, кварцовими або цифровими.
Інструкція
1
Насамперед, обзаведіться еталонним джерелом інформації про час. Для цього будь-яким браузером, що підтримує JavaScript, перейдіть на наступний сайт: http://direct-time.ru
2
На показання лічильника годин на цьому сайті уваги не звертає. Воно може не відповідати дійсності через неправильну настройки часового поясу. А ось хвилини та секунди в віртуальних годиннику синхронізовані по протоколу NTP з зразковими, які, в свою чергу, отримують сигнал від навігаційного супутника.
3
Якщо годинник механічні без секундної стрілки, встановіть на них час безпосередньо. Хвилинну стрілку постарайтеся розташувати між поділами в пропорції, відповідної до показання секунд на зразкових годинах.
4
Механічні годинники з секундною стрілкою встановити з точністю до секунди складніше, адже можливості зупинки в них не передбачена. Зупиняються вони лише тоді, коли повністю кінчається завод пружини. Спробуйте почекати, коли годинник зупиняться, виставити час на хвилину вперед, а коли значення годин, хвилин і секунд на екрані комп'ютера співпадуть з виставленими - тут же заведіть годинник.
5
Значно зручніше в цьому сенсі механічні кварцовий годинник. Щоб їх зупинити, досить витягнути батарейку. Якщо ж кварцові годинники є наручними, не буде потрібно навіть цього. Просто відтягніть заводну головку, і вони зупиняться. Далі встановіть їх з точністю до секунди способом, описаним вище.
6
На наручних електронному годиннику з чотирирозрядний індикатором кнопкою вибору функції перейдіть в режим секундоміра. Потім, коли показання секунд на зразкових годиннику перейдуть через нуль, натисніть кнопку установки. Після цього не поспішаючи встановіть показання годин і хвилин звичайним чином.
7
На електронному годиннику з шестирозрядна індикатором спочатку кнопкою перемикання функцій виберіть режим установки. Потім кнопкою перемикання знакомест виберіть секунди (вони почнуть мигати), якщо вони не вибрані і так. Після цього при переході показань секунд через нуль на зразкових годиннику натисніть кнопку установки.
8
На деяких настільних годиннику є кнопка загального скидання. Залежно від моделі при її натисканні показання скидаються на 00:00, 11:11 або 12:00. Лічильник секунд при цьому скидається навіть в тому випадку, якщо вивести їх показання на індикатор неможливо. Здійснивши загальний скид, потім виставте годинник і хвилини звичайним чином.
Зверніть увагу
Показання будь-яких годин необхідно періодично коригувати.
Операційна система Windows забезпечена функцією показу часу і дати. У нижньому правому куті робочого столу можна побачити ці параметри. Якщо з якої-небудь причини комп'ютер показує невірне час , необхідно налаштувати годинник.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте вікно установки дати і часу на комп'ютері подвійним клацанням по годинах, розташованим у правому нижньому куті робочого столу.
2
У віконці встановіть правильний рік і місяць, користуючись випадають списками вкладки «Дата і час ». Дану вкладку можна відкрити у вікні налаштувань. Виберіть в таблиці днів тижня сьогоднішнє число, клацнувши по ньому лівою кнопкою миші.
3
В поле установки часу виділіть показник хвилин в правій секції («Час») даної вкладки. Встановіть точне число хвилин, користуючись клавішами навігації (стрілками вгору і вниз). Можна також вводити потрібні цифри з клавіатури або клацати стрілками праворуч від поля вводу. Встановіть таким же чином правильне число секунд і годин.
4
В головному вікні програми перейдіть по вкладці «Часовий пояс», потім здійсніть вибір в випадаючому списку тимчасової зони свого регіону.
5
Якщо ваш комп'ютер входить в домен в локальній мережі, його годинник може синхронізуватися з часом сервера даного домена. Тоді вкладка «Час інтернету» виявиться недоступна в панелі налаштувань властивостей дати і часу. Якщо вкладка доступна, перейдіть по ній для синхронізації годинника комп'ютера з часом сервера.
6
Зробіть позначку у верхнього краю вкладки (у відповідному чекбоксі), а в випадаючому списку виберіть доступний сервер точного часу. Якщо потрібної адреси немає в списку, його можна ввести вручну з клавіатури.
7
Натисніть кнопку «Оновити зараз», при цьому комп'ютер повинен бути підключений до інтернету. Відбудеться негайна синхронізація годин. Зафіксуйте зроблені зміни в настройках властивостей дати і часу, натиснувши кнопку ОК.
8
Якщо годинник, незважаючи на зроблені настройки, через якийсь час або при повторному включенні комп'ютера показуватимуть неправильне час , поміняйте акумулятор на материнській платі.