Як виховувати стаффордширського тер'єра.

Американський стаффордширський тер'єр наділений особливим чуттям і інстинктом захисту, тому він стане відмінним сторожем для вашого будинку і захисником ваших дітей. При правильному вихованні з нього може вийти надійний і відданий господареві охоронець.
Інструкція
1
Амстаффа не слід утримувати у відкритому вольєрі, він повинен жити в будинку або в квартирі. Ретельно вибирайте місце для тер'єра - воно має бути сухе і тепле. Придбайте підстилку для свого вихованця і не забувайте її періодично прати.
2
З самого раннього віку американський стаффордширський тер'єр повинен засвоїти, хто господар і беззаперечно вас слухатися. Постарайтеся ще в щенячьем віці затвердити своє верховенство над собакою. Але, не забувайте, що виховання амстаффа не повинно містити примусу, інакше він озлобився і стане агресивним.
3
Виховуйте в щеня охайність. Для цього кожні 2 години, починаючи з 6 ранку і до опівночі, водите собаку у відведений їй місце, де вона зможе справити природну потребу. При цьому не забувайте хвалити цуценя.
4
Поступово збільшуйте проміжки часу між відвідинами відхожого місця. Це дозволить натренувати витримку у собаки до 5-8 годин, поки ви будете перебувати на роботі.
5
В піврічному віці тер'єра необхідно навчити команді «Віддати!». Відбирайте у цуценяти його іграшку або кісточку, чітко вимовляючи команду «Віддати!». Це дозволить утвердитися в очах собаки в якості ватажка, якому дозволено відбирати все, що захочеться.
6
Амстафф - лідер за своєю природою. Тому частіше вигулюйте його в суспільстві мирних порід собак. Це позбавить від прояву зайвої агресії з боку вашого вихованця.
7
Не забувайте більше часу приділяти іграм і спілкуванню з собакою. Американський стаффордширський тер'єр любить грати в м'яч, але не завжди його приносить. Для вирішення цієї проблеми кидайте відразу два м'ячі. Після того, як амстафф підбере перший м'яч, киньте йому другий, у протилежний бік. Принісши перший м'яч, він негайно побіжить за другим.
Зверніть увагу
У період з 6 до 18 місяців характер амстаффа повністю формується. Якщо в цьому віці він не засвоїть норми соціальної поведінки, то потім це буде зробити практично неможливо.