Як відновити пошкоджені файли Excel.

При раптовому завершенні роботи операційної системи (наприклад, коли пропадає електрика) можуть постраждати і апаратні складові комп'ютера, і сама система. Природно, що незбережені файли, в тому числі і документи Office, втрачають частину виконаної роботи або не відчиняються зовсім. Є спеціальні засоби відновлення документів Excel.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програма Easy Excel Recovery.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть програму Easy Excel Recovery. Дана програма є платним програмним забезпеченням, і без оплати вам буде доступна лише демонстраційна версія програми. Проте варто відзначити, що дане програмно забезпечення дуже ефективно, і відновлює практично всі файли Excel. Знайти можете на сайті softodrom.ru.
2
Запустіть програму, двічі клікнувши по стартовому файлу. Виберіть один з пунктів основного вікна програми - «Знайти Excel-файли» (в такому випадку будуть знайдені і сформовані в список всі файли даного типу) і «Відкрити файл» (ви вкажіть певний документ). Після зробленого вибору натисніть кнопку «Вперед».
3
Якщо ви вибрали пошук всіх файлів, програма попросить вас вказати розділ вінчестера, де потрібно провести пошук. Потім, після недовгого очікування, на екрані з'явиться в лівій частині список файлів, в правій - відображення виділеного файлу. Ви можете шукати по всьому локальних дисках відразу, проте варто враховувати той факт, що подібних даних може бути дуже велика кількість.
4
Відзначте прапорцями файли, які потрібно відновити, і натисніть на відповідну іконку на панелі програми. Вам знадобиться вказати місце для зберігання відновлених файлів і натиснути «Вперед», щоб запустити процедуру відновлення. Не вказуйте теж місце, де і були файли. Вставте переносний пристрій, і збережіть туди всі відновлені документи.
5
Після закінчення роботи програми відкрийте в «Провіднику» директорію зберігання відновлених файлів і перевірте результати роботи. Ви можете виконати процедуру відновлення для будь-якого з файлів Excel. В цілому ж можна сказати, що відновити пошкоджені файли Excel не важко, головне мати в наявності спеціальне програмне забезпечення.