Як відновити пошкоджений розділ.

Жорсткий диск - одна з найбільш тендітних деталей комп'ютера. Він може постраждати з різних причин: перепади напруги, механічне пошкодження, вбудований дефект та інші. Якщо один з розділів вінчестера пошкоджений, скористайтеся Acronis True Image Home.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Acronis True Image Home.
Інструкція
1
Встановіть Acronis True Image Home. Знайти можете на офіційному сайті виробника acronis.ru. Запустіть програму і створіть спеціальний розділ відновлення системи на жорсткому диску, щоб у разі збою активувати процедуру відновлення при завантаженні комп'ютера. Як правило, подібне програмне забезпечення встановлюється в той же каталог, де знаходиться операційна система персонального комп'ютера.
2
Відразу після старту комп'ютера натисніть і потримайте кнопку F11. Натисніть в діалоговому вікні «Ок», щоб запустити програму. Дочекайтеся запуску програми. В основному вікні програми клікніть по пункту «Відновити дані». Запуститься «Майстер відновлення даних». Щоб продовжити, натисніть «Далі».
3
Виберіть тип відновлення. Програма запропонує вам чотири варіанти, відзначте пункт «Відновити диски і розділи». Знову натисніть «Далі». Вкажіть розділ вінчестера, який потребує процедури відновлення. Врахуйте, що букви розділів можуть відрізнятися від звичних - мотивуйте вибір параметрами розділу.
4
Запустіть виконання операції, натиснувши на кнопку «Приступити». Дочекайтеся повідомлення, що дані успішно відновлені. Вийдіть з програми перезавантажте комп'ютер. Модуль Acronis Recovery Expert може працювати з різними файловими системами: Linux Ext2, Ext3, Linux Swap, HPFS, ReiserFS і більш звичними FAT16, FAT32, NTFS. Варто врахувати, що при відновленні розділів в завантажувальний відділ вінчестера MBR вноситься нова запис. Ви можете в будь-який час відновити пошкоджені розділи операційної системи. Також намагайтеся створювати резервні копії, які зберігайте на переносних носіях інформації.