Як відновити реєстр без резервної копії.

Якщо ваша операційна система відмовляється завантажуватися і видає помилки, однією з причин може бути збій в системних файлах і пошкодження реєстру Windows. Досвідчений користувач перед серйозними змінами завжди робить резервну копію реєстру системи, щоб у разі несправності відновити більш раннє стан системи. Якщо такої копії немає, можна скористатися копіями самої Windows.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Завантажте комп'ютер з оптичного диска з системою DOS. Ви можете використовувати будь-яку збірку сервісного диска, що має систему Dos. Щоб завантажити комп'ютер з диска, налаштуйте розділ Boot в BIOS. Як правило, в інтернеті представлена безліч версій даної системи. Виберіть для себе найбільш підходящий варіант. Введіть команду SCANREG/RESTORE і натисніть Enter на клавіатурі. Виберіть зі списку один з варіантів копій реєстру - вони зберігаються операційною системою автоматично при кожному вдалому вході в систему (але зберігається звичайно не більше п'яти).
2
Виберіть останню копію реєстру за датою та часом створення. Натисніть введення і дайте програмі час на виконання операції - на сучасних комп'ютерах це відбувається досить швидко. Зберегти резервну копію реєстру самостійно можна за допомогою команди SCANREG/BACKUP.
3
Дану процедуру варто виконувати кожен раз перед тим, як ви встановлюєте додатки, що вносять зміни в системні файли операційної системи. Якщо ви не впевнені в тому, що додатки, завантажені з інтернету, безпечні, краще не встановлювати, так як це може привести до поломки не тільки операційної системи, а також і комплектуючих персонального комп'ютера.
4
Перезавантажте комп'ютер. Відновлення станеться до того моменту, коли була зроблена дана резервна копія. Всі встановлені програми та інші зміни в реєстрі після цього моменту будуть безповоротно загублені. Також варто відзначити, що для найбільш оптимального вирішення даної проблеми потрібно створювати резервні копії не тільки реєстру комп'ютера, а також всієї операційної системи, і зберігати копії даних на змінних носіях. Використовуйте ліцензійне програмне забезпечення для збереження всієї інформації.