Як відновити систему Live cd. Як відновити системні файли з live.

Якщо ваша операційна система постраждала від дії вірусу-баннера, і ви не можете увійти під своїм обліковим записом і працювати на комп'ютері, вам може допомогти завантажувальний сервісний диск Live CD. Дані диски спеціально створюються для безпечного завантаження прямо з диска для відновлення системних файлів і реєстру.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Візьміть оптичний диск з образом Live CD. Вибирайте сервісний диск, на якому є всі необхідні програми: Total Commander або будь диспетчер файлів з операцією розширеного пошуку, редактор реєстру Windows, антивірусні утиліти та інші додатки. Завантажте комп'ютер з диска Live CD. Для цього встановіть завантаження комп'ютера з приводу в першу чергу - даний параметр можна налаштувати в BIOS. Щоб зайти в BIOS, натисніть Del або F2 після включення комп'ютера. Якщо з першого разу не вийде зайти, спробуйте ще раз, так як не завжди виходить.
2
Після завантаження оболонки образу Live CD запустите програму Tital Commander. Запустіть пошук файлів exe, з датою створення в день останнього успішного включення комп'ютера. Видаліть ті зі знайдених файлів, походження яких викликає у вас побоювання. Перевірте параметр ключа реєстру Winlogon. Його можна знайти по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion. В поле Shell має бути записано значення explorer.
3
Якщо зміненими також виявляться системні файли userinit, taskmgr та інші важливі файли, то відновлення системи може виявитися неефективним. Користуйтеся антивірусними програмами, такими як Антивірус Касперського, NOD32, Dr.Web і іншими, щоб уникнути подібних ситуацій. Як правило, більшість вірусних програм завантажується в реєстр комп'ютера і маскується під деякі системні процеси, які навіть досвідчений користувач не завжди помітить.
4
В цілому ж можна сказати, що відновити систему live cd не важко. Подібні системи допомагають багатьом користувачам при відновленні доступу до операційних систем, коли виникають різні збої і комп'ютер перестає завантажуватися.