Як відновити стандартні настройки Opera. Як встановити вкладки в опері.

Якщо комп'ютер використовується відразу декількома користувачами, нерідко виникає ситуація, коли один з них змінює настройки браузера до невпізнання. При цьому, іноді простіше скинути його налаштування на початкові, і лише потім налаштувати його на свій розсуд. Зберігаються вони в спеціальному файлі.
Інструкція
1
Перший спосіб повернення налаштувань браузера Opera до первинних полягає в тому, щоб видалити програму, а потім встановити її заново. Поступайте так лише в крайньому випадку.
2
Якщо ви вирішили здійснити повернення браузера Opera вихідні установки без його видалення, в операційній системі Linux зайдіть в свою призначену для користувача папку, після чого видаліть звідти папку під назвою ".opera" (з точкою, але без лапок). Або зайдіть в цю папку, а в ній - в папку "profile" (також без лапок). У даній папці знайдіть той з ini-файлів, налаштування якого ви хочете скинути, і видаліть його. Якщо ви є кореневим користувачем (root), при необхідності пройдіться по відповідних папках інших користувачів і скиньте настройки та їх браузерів.
3
В операційній системі Windows файли настройки можуть розташовуватися в різних папках, в залежності від версії. Запустіть вбудовану в ОС програму пошуку файлів. Запустіть пошук файлу під назвою "operaprefs.ini" (також без лапок). У тій папці, в якій буде виявлено цей файл, розташовані і інші файли браузера Opera. В деяких версіях Windows таких папок Opera створює кілька, по числу користувачів, аналогічно тому, як це зроблено в Linux.
4
Пам'ятайте, що в браузерах Opera версій 9 і нижче основної файл настройок замість імені "operaprefs.ini" носить ім'я "opera6.ini".
5
Запустіть браузер. Виявивши, що папки з файлами налаштувань або деяких з таких файлів немає, він відновить відповідні настройки на ті, що встановлені за замовчуванням, після чого заново створить відповідні файли.
6
Якщо вам буде запропоновано заново прийняти ліцензійну угоду, прийміть його. Також вам може бути знову запропоновано включити управління мишею, збереження паролів, і так далі.
7
Налаштуйте браузер так, як ви звикли. Обов'язково відключіть управління паролями і автозаповнення форм, а також включите підтвердження виходу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P2IBSVmpYjE
Зверніть увагу
Перед видаленням або редагуванням файлів налаштувань закрийте браузер.