Як вибрати стерилізатор.

Всі мами без винятку піклуються про здоров'я своєї дитини. Стерилізація щоденно використовуваної начиння займає не останнє місце в цьому питанні. Кип'ятити доводиться соски, пляшечки, деталі молоковідсмоктувача, все це забирає час і сили. Спеціально для молодих мам придумали стерилізатор. Він значно економить час і сили. Щоб зробити правильний вибір, потрібно детально розібратися в різновидах і особливостях стерилізаторів.
Інструкція
1
Два основних види стерилізації - це парова і холодна. Перша працює за допомогою гарячої пари, друга за допомогою ультрафіолету. Існує відмінність і в джерелі нагріву - це або електричні стерилізатори, або мікрохвильові.
2
Найпоширеніший вид стерилізаторів - це електричні парові. Вони працюють від мережі і складаються з ємності для посуду і резервуара, в якому нагрівається вода і перетворюється на пару. Стерилізація займає близько 15 хвилин. Стерильність предметів зберігається до 6 годин. Місткість таких стерилізаторів коливається від 3 до 8 пляшечок залежно від розміру горлечка. Обробляти можна не тільки пляшечки і соски, але й інші дрібниці, такі як дозатори ліків, дрібні пластмасові іграшки та багато іншого.
3
Для економії власного часу зверніть увагу на ще один вид стерилізаторів - для мікрохвильової печі. Їх принцип роботи полягає в герметичній ємності, в яку заливається вода і закладаються пляшечки. Потім ємність поміщають в мікрохвильову піч приблизно на 10 хвилин на максимальну потужність. Такі стерилізатори поступаються в розмірах електричним, в них міститься не більш чотирьох пляшечок. Але і коштують вони значно менше. Металеві предмети стерилізувати в них так само не можна.
4
Наступний вид, про який варто сказати - це ультрафіолетові стерилізатори. Працюють вони на батарейках. В їх експлуатації не потрібна вода, але, тим не менш, вони знезаражують пляшечки від всіх відомих видів бактерій на високому рівні. Весь процес займає в середньому 5 хвилин. Після стерилізації відключаються автоматично.
5
Ще один спосіб стерилізації, про який згадувалося вище - це холодна стерилізація. Пляшечки поміщають в ємність і заливають спеціальним розчином на 30 хвилин, після чого розчин зливається і стерильність зберігається на 24 години. Мінусом таких стерилізаторів є потреба у свіжому розчині, до того ж він може залишати не дуже приємний присмак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0wmN7ip_vRM