Як вибрати електросушарку.

Є кілька поширених способів збереження поживних речовин в овочах і фруктах, зокрема, заморожування і сушіння. Сушіння є найстародавнішим способом. Зараз для повного висушування овочів і фруктів використовуються електросушки.
Інструкція
1
Є кілька видів електросушек. Найпростіший варіант являє собою пластиковий лист з прокладеними всередині нагрівальними елементами. Розмір піддону такий електросушки 20 на 60 см. Працюючи з такою сушаркою, викладайте фрукти на піддон, включайте прилад у розетку. Починається процес сушки. Не варто забувати перевертати плоди. Цей варіант для економних господинь, які рідко роблять заготовки.
2
Є сушки з металевим піддоном і рамкою-сіткою з нержавійки. Плоди викладаються на сітку. В таких електросушку є функція регулювання температури нагріву. Але і в цьому випадку варто стежити за процесом приготування.
3
Якщо ж у вас дуже великий обсяг заготовок на зиму, то віддайте перевагу універсальної електросушарці. Її висота може досягати 60 сантиметрів, і кількість піддонів варіюється від трьох до семи. Загальна вага всієї конструкції сягає п'яти кілограм.
4
У продажу є і іфракрасние електросушарки, вони витягують зайву вологу з допомогою іфракрасного випромінювання. Але їх відчутним мінусом є габарити і вага, вони можуть досягати розмірів стандартної електроплити.
5
Електросушарки можуть відрізнятися і матеріалом корпусу, це може бути як пластик, так і метал. Якщо в будинку є діти, то рекомендується вибирати пластиковий корпус, так як металевий нагрівається при роботі.
6
Слід звернути увагу, що при високій потужності в електросушарці повинен бути вбудований вентилятор, термостат і таймер роботи. Є електросушарки з центральним колодязем, коли гаряче повітря подається рівномірно в усі секції, а є зі стандартною подачею тепла знизу вгору.
7
Поцікавтеся у продавця про номінальну завантаженні противней. Вона може складати від 500г до 1 кг. Також варто звернути увагу на висоту піддонів, так як великі фрукти і овочі повинні входити вільно. Якщо ви плануєте сушити ягоди, то слід брати електросушарку зі спеціальною плівкою, щоб дрібні плоди не прокидалися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1SZPNBslT_0
Для кожної людини основним джерелом вітамінів виступають свіжі фрукти і овочі. Організм час від часу потребує у фруктах. На жаль, в свіжому вигляді ми можемо їх вживати тільки обмежений час. В решті період можна задовольнятися тільки компотами, салатами і варенням. Для того щоб фрукти можна було б зберігати довгий час, їх потрібно засушити. Саме для цієї мети існує сушарка для овочів .
Інструкція
1
Ті люди, які хоча б раз пробували сушити продукти на зиму, знають, наскільки це клопітно. Щоб позбутися від зайвої суєти можна скористатися сушаркою для овочів і фруктів. Саме цей апарат здатний обробити весь зібраний урожай, при цьому збережуться всі вітаміни. Ви можете вберегти себе від зимового авітамінозу.
2
Сушарка для фруктів - незамінний засіб, яке допомагає підготувати будь-які продукти рослинного походження для тривалого зберігання. В даний час в магазині можна зустріти досить багато самих різних моделей електричних сушарок. Як же правильно вибрати?
3
Практично всі сучасні сушарки виробляють сушку в автоматичному або ж напівавтоматичному режимі. Вам залишається тільки зайнятися ретельною підготовкою продуктів. Їх потрібно очистити і нарізати. Після цього можна встановлювати режим сушки. Решта роботи буде зроблена апаратом самостійно.
4
Більшість електричних сушарок використовує при роботі нагріте повітря. Саме він сприяє скороченню часу сушіння овочів , а також фруктів. Дешевші моделі засновані на природній циркуляції повітря. Якість висушування продуктів буде однакове. Різному лише час, який витрачається на роботу.
5
Електрична сушарка може бути виготовлена з пластику або ж металу. Найчастіше, металеві сушарки набагато важче, ніж пластикові. Тому купувати металеву сушилку краще в тому випадку, якщо ви не плануєте її переміщати з місця на місце. Моделі можуть мати різну місткість. Все залежить від кількості вхідних в їх склад піддонів. Також обов'язково врахуйте, що металевий корпус може сильно нагріватися при роботі. Це в більшості випадків призводить до перегріву апарату і нерівномірної сушінні продуктів. Маються на даний час сушарки з терморегулятором. Ви можете вручну ставити необхідну температуру і займатися її регулюванням під час сушки.