Як зробити колеса для всюдихода. Як зробити широкі колеса пневмоходу.

Найважливіша складова будь-якого всюдихода - його «взуття». Найпоширенішими варіантами тут є гусениці і колеса. Але умільці, яких в Росії чимало, створюють своїми руками справді унікальні моделі, все ж віддають перевагу більш звичне і доступне колесо.
Інструкція
1
Роблячи колеса, пам'ятайте, що ця найважливіша деталь всюдихода повинна забезпечувати йому унікальну прохідність. Творці всюдиходів зазвичай використовують для цієї мети камери від сільськогосподарських причепів та вантажівок-всюдиходів. Якщо у вас є можливість дістати камери літаків або гелікоптерів - ще краще. На думку знавців, це найкращий варіант. Їх перевага полягає у високій якості гуми. Товщина стінок в таких камерах однакова незалежно від місця. В інших випадках можете використовувати звичайні камери від коліс вантажівок, попарно скріплених один з одним для кращої стійкості і прохідності всюдихода.
2
Наступний етап - виготовлення диска колеса. Після того як з дисками покінчено можете приступати до закріплення камер до дисків. Можете використовувати для цього ремені, виготовлені з транспортерної стрічки, яку використовують зазвичай в деяких сільськогосподарських машинах.
3
Можливий ще один варіант - придбайте спеціалізовані колеса для всюдиходів, виготовлені фірмою «ТРЕКОЛ» та асоціацією «Арктіктранс». Їх перевага полягає в наявності невеликого протектора, що захищає камеру від можливих ушкоджень. На жаль, вони рідко зустрічаються в продажу, і ціна їх часто буває недоступною для народних умільців.
4
Роблячи колеса для свого всюдихода, ви повинні бути готові, що камери недовговічні, а їх великі габарити і, можливо, відсутність диференціала позбавляють ваш доморощений позашляховик маневреності і точності управління. Оскільки для коліс великого діаметра вельми непросто зробити захисні крила, то ймовірно, що певна частина дорожньої бруду і води дістанеться вам. Вкрай небажано виїжджати з такими колесами на траси загального користування. Якщо порівнювати «саморобку» з заводським «Бураном», то на рівних з ним можуть позмагатися хіба що чотирьох-і шестиколісний повнопривідні моделі.