Як в'язати дитячі рукавиці спицями. дитячі рукавиці в'язати.

Порадувати дитини теплими пухнастими рукавицями зможе кожен, вміє виконувати всього лише лицьові і виворітні петлі. Головне - знати порядок роботи. Такі рукавиці будуть оригінальними, якщо доповнити їх ошатною вишивкою або іншим декором.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - набір з 5 спиць.
Інструкція
1
Візьміть 5 спиць, за розміром відповідні товщині пряжі. На чотири з них наберіть по 10 петель (кількість може бути і більше в залежності від віку дитини та обхвату зап'ястя).
2
Робота виконується по колу. Починайте в'язати з гумки. Можна вибрати гумку 1х1 (1 лицьова петля, 1 виворітна), 2х1 (2 лицьові, 1 виворітна) або 2х2 (2 лицьові і 2 виворітні петлі). При переході на наступну спицю врахуйте, якими петлями закінчили в'язання на попередній.
3
Приблизно через 5 см від початку роботи продовжуйте в'язати тільки лицьовими петлями. Приміряйте виріб на руку дитини. Якщо останній Провязав ряд знаходиться на рівні основи великого пальця, тоді зніміть перші 5 петель на англійську шпильку. Решта петлі в ряду в'яжіть лицьовими.
4
У наступному ряду над знятими для пальця петлями знову наберіть на спиці 5 петель. Продовжуйте в'язання лицьовими петлями приблизно до кінчика вказівного пальця дитини.
5
Після цього закінчуйте в'язання наступним чином. Пров'яжіть разом перші дві петлі з тієї спиці, яка розташовується над отвором для пальця. Потім зробіть зменшення наприкінці наступного спиці. На третій спиці знову пров'яжіть разом дві перші петлі, на четвертій - дві останні. Так продовжуйте робити убавленія в наступних рядах. Коли залишиться остання петля, пров'яжіть її відріжте нитку і затягніть.
6
Тепер зв'яжіть великий палець. З англійської шпильки перенесіть петлі на спицю. На іншу спицю наберіть 5 петель з верхнього ряду. В'яжіть лицьовими петлями до кінчика великого пальця дитини. Потім закінчуйте роботу. Пров'язуйте разом перші дві петлі на кожній спиці. В останню петлю просмикніть нитку і затягніть.
7
Рукавицю на ліву руку в'яжіть аналогічно, тільки для отвори для пальця зніміть останні 5 петель зі спиці на тому ж рівні, що і для правої кісті.Готовие вироби можна прикрасити вишивкою, в'язаними помпонами або стрічками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E-HbClqkx9I
Корисна порада
Для створення дитячих речей найкраще в'язати гумку 1х1.
Рукавиці для дитини взимку вкрай необхідні - це незамінна річ зимового гардеробу. Щоб ручки дитини не мерзли і йому було комфортно, рукавиці не повинні бути великими і вільними. Вони в'яжуться на двох спицях або панчішних спицях. Для рукавиць, які малюк буде носити взимку, підійде тонка вовняна пряжа. Прикрасити їх можна вив'язаним візерунком або орнаментом.
Вам знадобиться
  • Панчішні спиці, вовняна пряжа, шпилька.
Інструкція
1
Наберіть 28 петель. Розподіліть їх на 4 спіци.Свяжіте манжету гумкою 1х1 або 2х2 7 см. Можете перейти на інший колір.
2
Зв'яжіть 2 см лицьовій гладдю (до великого пальця) .Отметьте місце, де буде великий пальчик. 6 петель зніміть шпильку. У наступному ряду наберіть 6 петель над знятими петлямі.Вяжіте по колу лицьової гладдю до кінця мізинця - 8 см.
3
У наступному і інших рядах зробіть зменшення: на 1 і 3 спицях - на початку ряду, на 2 і 4 в кінці. На спицях повинно залишитися по 1 петле.Соберіте їх на нитку і закріпіть.
4
Зв'яжіть великий пальчик на 4 спицях по колу лицьової гладдю. Зробіть рівномірні убавленія і закрийте петлі.
5
Аналогічно зв'яжіть другу рукавицю. На рукавицях можна вишити зимовий візерунок або прикрасити їх намистинками або стразами.
Зверніть увагу
Рукавиці, в'язані з вовни, для запобігання усадки можна прати тільки руками в прохолодній воді!