Як назвати дівчаток-близнят.

У вас чарівні доньки-близнючки, ще такі крихітки, і так схожі! І все-таки ви помічаєте, як вони, кожна по-своєму, морщить лобик, посміхається, потягується. І хочеться, щоб вибрані імена ідеально підходили дівчаткам, підкреслюючи їх відмінності, але вказуючи на те, що вони - близнючки. І оточуючим їх імена запам'яталися і сподобалися. Тому у батьків і виникає непросте питання - як назвати дівчаток-близнят?
Інструкція
1
Шукайте співзвучні, але різні за тлумаченням імена. Наприклад, такими іменами можуть бути Аліна і Альбіна, Марина і Маріанна, Ася і Тася (Таїсія), Лідія та Лілія, Аріна і Ірина, Жанна і Анна, Ніна і Ніка (похідне від Вероніка). Цілком можливо, що зменшувально-пестливі форми цих імен будуть різними, але вже те, що за звучанням вони схожі, скаже про те, що дівчатка - сестри.
2
Можна використовувати в іменах різні варіації на одну тему. Наприклад, історичну: Ярослава і Мирослава, Катерина і Єлизавета. Або ж міфологічну - Діана і Аріадна, Юнона і Аврора, Венера і Вікторія. Не забудьте про поєднання таких добрих і важливих для всіх нас слів, як Надія і Любов, Віра і Любов. Або імена за назвою місяців - Февраліна і Марта, Майя і Юлія (Джулія), або на квіткову тему - Роза і Віолетта, Флора і Камілла.
3
Пошукайте імена в ваших улюблених літературних творах, казках, фільмах. Зовсім не обов'язково, що обрані вами імена повинні складати пару. Досить того, щоб вони підходили до зовнішності і характеру дівчаток. Наприклад, Маргарита і Аглая, Софія і Ізольда, Ангеліна і Аліса, Поліна і Василиса, Ольга і Тетяна, Варвара і Вероніка, Герда і Амелі.
4
Якщо ваші дочки-близнюки відрізняються жвавим характером і вам до душі жіночі імена, похідні від чоловічих, то тут для вас є прекрасні варіанти: Валерія та Владислава, Олександра і Євгенія, Руслана і Богдана, Валентина і Віталіна, Яна і Іоанна.
5
Виберіть з різноманіття імен поєднання двох екзотичних - східних чи європейських, які, як вам здається, зроблять долю дочок неповторною і щасливою. Наприклад, Емма і Елла, Земфіра і Зара, Інеса і Ізабелла, Ірена та Ілона, Стефанія і Теодора, Меланія і Моніка, Тереза і Роксана.
6
Якщо вам абсолютно не до душі різні витребеньки і лінгвістичні знахідки, то для ваших дівчаток є прекрасні прості російські імена, які відмінно поєднуються між собою і ніколи не вийдуть з моди, наприклад - Олена та Наталія, Світлана і Тетяна, Марія і Дарина, Анна і Віра, Зоя і Оксана, Ксенія і Лідія.