Як відмити витяжку. видалення жиру з фільтрів для витяжок.

Сучасну кухню неможливо уявити собі без такого зручного і практичного пристосування як кухонна витяжка. Вона надійно захищає кухонні меблі від жиру і гару, а також перешкоджають поширенню запаху підготовлюваної їжі в інші приміщення квартири, виводячи цей «повітря» у вентиляційну систему. Однак щоб цей надійний прилад не вийшов передчасно з ладу, за ним необхідний особливий догляд, що має на увазі регулярне чищення витяжки.
Вам знадобиться
  • - кухонна витяжка;
  • - засіб для миття посуду;
  • - поролонова губка;
  • - вода;
  • - м'яка ганчірочка;
  • - засіб для догляду за хромованими витяжками;
  • - викрутка;
  • - новий вугільний фільтр;
  • - новий жировий фільтр з акрилу з індикатором.
Інструкція
1
Обесточьте витяжку. Вимивати включену в розетку кухонну витяжку категорично заборонено!
2
Нанесіть за допомогою поролоновою губки засіб для миття посуду на зовнішню частину витяжки і залиште ненадовго. Потім змочіть губку теплою водою і плавними рухами розітріть нанесене засіб для миття посуду до повного зникнення забруднень. Після цього промийте зовнішню частину витяжки теплової водою і витріть її м'якою ганчіркою насухо.
3
Якщо витяжка хромована, після її чистки, нанесіть на суху зовнішню поверхню цього кухонного агрегату спеціальний засіб, призначений для догляду за нержавіючої сталлю. Наносите це речовина рівномірно і круговими рухами: подсихая, воно повинно залишити тоненьку непомітну плівку, яка буде надалі захищати хромовану витяжку від забруднень, а також забезпечить стали красивий блиск.
4
Витягніть з витяжки вбудовані фільтри. У більшості випадків кухонні витяжки, що підтримують роботу в двох режимах (відведення та рециркуляції), мають два фільтри: жировий і вугільний.
5
Жировий фільтр призначений для захисту повітря на кухні від жиру, шкідливих випарів та інших летких речовин. Він може бути акриловим або металевим. Якщо фільтр металевий, промивайте його один-два рази на місяць вручну або в посудомийній машині (встановіть оптимальну температуру нагрівання води, оскільки занадто гаряча вода може призвести до потемніння жирового фільтра, виготовленого з алюмінію). У більшості випадків акриловий жировий фільтр справно справляється з покладеним на нього завданням протягом перших трьох місяць, а потім вимагає заміни на новий. Придбайте акриловий фільтр з індикатором, що змінює колір залежно від стану фільтра.
6
Вугільний фільтр, призначений для вбирання запахів, міняйте на новий фільтр не рідше одного разу на рік.
Зверніть увагу
Ніколи не чистите витяжку порошкоподібними й абразивними речовинами!
Корисна порада
Якщо зовнішня частина витяжки занадто забруднена, для видалення жиру і бруду використовуйте спеціальне висококонцентрований чистячий засіб, призначений для догляду за витяжками.