Як намалювати ягоди. Як намалювати поетапно ягоди суниці фарбами.

Відмінна тема для малювання з дитиною - дари природи: овочі, ягоди і фрукти. Ягоди можна починати малювати з самого раннього віку, адже в їх зображенні немає нічого складного. Однак малюк повинен вміти розрізняти різні види ягід, знати їх характерні ознаки. Чи ростуть вони по одній як слива, по дві-три як вишня або гронами як смородина і виноград? Якого кольору бувають ягоди одного виду? Які з них - великі, а які - дрібні? Малюючи ягоди, ви зможете перетворити заняття з дитиною в цікаву навчальну гру.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Полуниця має форму, загострену донизу. Намалюйте основу для її малювання - трикутник з закругленими кутами. По поверхні ягоди порозсипайте малюсінькі насіння у формі крапельок або просто рисочок. Зверху на ягоді полуниці зобразите листочки, які схожі на промінчики зірки, і короткий «хвостик».
2
Суниця дуже схожа на полуницю, але набагато її менше. Зобразіть ягідки Суничку на довгих вигнутих стеблах. Додайте зубчасті листочки і білі квіточки з жовтими або зеленими серединками - майбутніми Земляничка. Розфарбуйте ягідки в червоний колір і покрийте білими крапочками-насінням.
3
Малину можна вписати в форму трапеції з сильно округленими кутами. Намалюйте всередині цієї форми щільно притиснуті один до одного, як намистини, маленькі кружечки, розташовуючи їх ярусами. Зверху додайте зелені листочки-зірочки. Таким же чином зображується і споріднена малині ягода - чорна ожина.
4
Форма сливи дуже проста - це майже правильний овал. Але особливість цієї ягоди - в поздовжній улоговинці, що ділить її навпіл з одного боку. Один кінчик сливи трохи загострити, а другий зробіть роздвоєним. В результаті контур сливи буде трохи нагадувати сердечко.
5
Вишня. Намалюйте два однакових гуртка, трохи сплюснених зверху. З'єднайте їх тонкими лініями у формі перевернутої букви V. Зробіть їх більш схожими на гілочки, трохи утолстів.
6
Смородину почніть малювати з основною гілочки, на якій висить гроно ягід. Від неї йдуть коротенькі живці - на їх кінчиках зобразите ягоди у вигляді невеликих гуртків. З протилежного від держака боку кожної смородинки прірісуйте двома-трьома штрихами маленький «хвостик».
7
Виноград малюється методом «від цілого - до конкретного». Тобто, спочатку покажіть форму грона - вона може бути різною. Краще взяти за основу реальну гроно і визначити, з яких простих форм вона складається: з трикутників, кіл, овалів і т.д. Склавши цю складну форму, беріться за зображення окремих ягід. Вони бувають круглими або овальними, дрібними або великими, і досить щільно прилягають один до одного. Намалюйте біля основи виноградного грона гілочку з хвостиком-завитки.